Beşiktaş, farklı Dortmund yenilgisi ile Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekerken teknik direktör Sergen Yalçın'ın sahaya sürdüğü kadro tartışma konusu oldu.

Yalçın, Almanya'da orta sahayı Josef, Can ve Mehmet Topal'dan kurarken Oğuzhan Özyakup'u kadroda olmasına rağmen yine tercih etmedi.

SONRADAN BİLE GİRMİYOR

Sezon başından beri sakatlanmayan birkaç oyuncudan biri olan Ozzie, altısı ilk 11 olmak üzere sadece sekiz maçta görev alırken ligde son olarak Başakşehir'e 3-2 kaybedilen maçta 45 dakika forma giydi. Özyakup, Şampiyonlar Ligi'nde ise Sporting'e 4-0 kaybedilen maçın son 7 dakikasında şans bulduktan sonra formayı unuturken bu süreçte pek çok ismin sakatlanmasına rağmen hiç tercih edilmedi.

GÜRSOY YALÇIN'LA TARTIŞTI İDDİASI!

Özellikle sosyal medyada durumu uzun süredir gündem olan Oğuzhan Özyakup'la ilgili dikkat çeken iddiaların başında Sergen Yalçın'ın kardeşi Gürsoy Yalçın'la tartıştığı geliyor. Beşiktaş'ta scout olarak görev alan Gürsoy Yalçın'la yaşadığı tartışmanın ardından Sergen Yalçın tarafından silindiği ileri sürülen Ozzie ile ilgili resmi bir açıklama da gelmiş değil.

Duhuliye.com / ÖZEL HABER