Galatasaray ve Milli Takım eski teknik direktörlerinden Fatih Terim, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Fatih Terim, Türkiye'nin en büyük teknik direktörleri olarak adının sürekli birlikte anıldığı Mustafa Denizli ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile beraber çekildikleri bir fotoğraf karesini paylaştı.

Fatih Terim bu paylaşımına,

"Takım arkadaşlarım, meslektaşlarım, 50 yıllık dostlarım... Türkiye'nin kuzeyinden, güneyinden ve batısından gelerek aynı hedef için ömrünü ülke futboluna adayan üç dost yeniden bir arada olmak çok güzeldi" notunu düştü.

Fatih Terim'in bu paylaşımı, dün katıldığı canlı yayında ülkenin önemli teknik direktörlerini anarken Şenol Güneş'i es geçen Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'a cevap niteliğinde oldu.

Okan Buruk dün katıldığı bir programda "Fatih Terim, Türk teknik adamlar içinde bir liderdir. İlk olarak Fatih Terim’i sayarsınız, Mustafa Denizli’yi sayarsınız." ifadelerini kullanmış, Tümer Metin'den gelen "Şenol Güneş'i sayarız" cümlesi üzerine "Fatih Hoca ve Mustafa Hoca, bence Türk futbolunun lokomotifi." diyerek Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in adını anmaktan ısrarla kaçınmıştı.

Okan Buruk'a gereken cevabı bir anlamda kendi hocası vermiş oldu.

İşte Fatih Terim'in paylaşımı:

Duhuliye.com