Beşiktaş yönetimi; futbol takımına hem bir sportif direktör, hem de teknik direktör getirmek için yoğun görüşmelerde bulunuyor. Hem teknik direktör, hem de teknik direktör olarak birçok alternatifi bulunan Beşiktaş yönetimi, en doğru seçimleri yapma çabası içerisinde.

Sportif direktör ve teknik direktör konusunda yoğun bir çalışma içinde olan Beşiktaş yönetimi, bir yandan da takımı bu süreçten uzak tutmaya çalışıyor. Yönetim, şimdiden bir isim açıklayıp takımın ve teknik heyetin Türkiye kupası ile ilgili motivasyonunu olumsuz etkilemek istemiyor.

Duhuliye.com'un edindiği bilgiye göre; yönetimin bir sportif direktör ya da teknik direktörle anlaşma aşamasına gelse dahi bu açıklamayı Türkiye Kupası maçlarının sonrasına bırakacağı öğrenildi. Teknik sorumlu Serdar Topraktepe, teknik heyet ve oyuncuların kupa motivasyonunu etkilemek adına teknik direktör konusunda resmi bir açıklama yapılmayacak.

Buna karşın Beşiktaş yönetimi; adaylarla anlaşma noktasına gelip kupa finali sonrası hemen imzaları attırmak ve yeni sezonun transfer çalışmalarına yeni sportif direktör ve teknik direktörle başlamak istiyor.

Duhuliye.com