Saiss ve Redmond'un sarı, Rosier'in kırmızı kart cezalısı olması sebebiyle Alanyaspor maçında takım kurgusunda yine değişiklikler yaşanacak.

Beşiktaş'ın en büyük eksiği ise orta sahada olacak. Teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş adına son haftaların yıldızı Gedson ve Kayseri deplasmanında attığı golle beğeni toplayan Salih Uçan'ın yanına üçüncü oyuncuyu bulmakta hayli zorluk yaşayacak.

Orta saha üçlüsünü zaman zaman tamamlayan Tayfur'u n Rosier'in yokluğunda sağ bek olarak düşünülmesi, son maçlarda orta sahada görev alan Saiss ve Redmond'un da cezalı olmaları gözleri Josef De Souza'nın durumuna çevirdi.

Beşiktaşlı yetkililerden aldığımız bilgiye göre Josef De Souza'nın Alanyaspor maçında da takımdaki yerini alamayacağı öğrenildi.

Bu durumda Şenol Güneş'in orta sahada Gedson ve Salih'in yanında kime şans vereceği merakla bekleniyor. Güneş'in bu sezon bekleneni veremeyen ve yoğun eleştirilere maruz kalan Atiba, Necip gibi oyunculardan ziyade, Kayserispor maçının sonlarında oyuna aldığı Dele Alli'ye son bir şans daha verebileceği düşünülüyor.

Duhuliye.com