Hedef kupa artık Trabzonspor'u  geçip kupayı müzeye getirelim.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın olmadığı yerde bu kupayı kaldırmak zor olmamalı.Yönetim önümüzdeki sezon  büyük bir sınav verecek. Şimdiye kadar mazeretleri çoktu bakalım önümüzdeki sezon ne yapacaklar göreceğiz.

Sezon sonu kiralıklar dönecek, yönetim bunları yollamak için oldukça  çok zorlanacak.Beşiktaş'a da en az 10 tane iyi oyuncu  lazım.

Takım tutar gibi başkanları tutmamak ,Beşiktaş için  zamanını harcamış,cebinden para vermiş doğrusu yanlışı tartışılır ama Beşiktaş'a hizmet etmeye çalışmış insanlara ağzı alınmayacak küfürler, hakaretler, yapmak çürümüş bir zihniyetin bir parçasıdır.Bu kafa ile devam edilirse yarın öbür gün bir başkan adayı bulmakta da bu camia zorlanır. Kimse eleştirmeyin demiyor, Eleştiri mutlaka olmalı.Ama İnsanları karalayarak, manipüle ederek de bir yere varamayız. Başkanlar ve yönetimler gelip geçici, baki kalan bizleriz.Bakın maçlara gelenlere, hangi giden başkan maçlara geliyor. Bırakın giden başkanları onların yöneticilerini  bile birkaçı hariç tribünde göremiyoruz .