Ben, mevcut yönetimi oynanan futboldan dolayı eleştirmeyi doğru bulmuyorum. 
Bir önce ki yönetime yazar... Fakat seçim öncesi verilen sözler var, dolayısıyla büyük bir beklenti oluşuyor. Şuan bir çok Beşiktaş'lının haklı eleştirisini böyle okumak lazım. Hakaret ve küfür olmadan, herkes eleştirilir ve eleştirilmelidir. Ben başkanın bunları yerine getireceğine inanan kişilerin içindeyim.
Bekleyelim, görelim. Başkan ve yönetim en iyi kararı verir. Ben uzun bir zaman sonra ilk defa sözünde duracak bir ekibin geldiğine inanıyorum. Beşiktaş’ın sorunları maalesef çok.
İdari, mali ve sportif sorunlar, genel kurul yapısı, adeta bir devrim niteliğinde kararlar alınmalı. 
Bu sene için hedef Türkiye Kupası olmalı. Bu hafta gelecek isimlerle bu kupa müzeye gelir, ligi de ilk üç arasında bitirebiliriz.
Beşiktaş'ın iyi futbol oynadığını söylemek iyimserlik olur. Semih Kılıçsoy dışında, üzerine de fazla konuşulacak bir maç olduğunu düşünmüyorum.
Sağ ve sol bekler böyle rahat geçilirken, stoperler ne yapsın. Kızmamak lazım bu mevkide oynayan isimlere.    
Eksikler bir an önce gelmeli. Masuaku ve Aboubakar da takıma bir an önce katılmalı...
Antalyaspor maçı öyle kolay geçecek bir maç değil. Trabzonspor maçında oynanan oyun turu geçmeye yetmeyebilir. Bu galibiyet için söylenecek tek söz, Antalyaspor maçı öncesi moral oldu.
Ara transfer devam ediyor, kadroya hala transfer şart. Transferin son 5 gününde Worrall haricinde 1 transfere daha ihtiyaç var,.
Amartey beni yanıltmadı, geldiği günden beridir eleştiriliyor.
Eleştirildiği zamanlarda stoper değil, ön libero 6 numarada değerlendirin diye yazmaktan yoruldum. Bu maçta denendi. Herkesin de gördüğü gibi artık 6 numara ihtiyacımız yok. 
Eksik olan Alex aslında sakatlanması kötü oldu. Oyunu kuracak 8 ile 10 karışımı onun gibi birine ihtiyacımız var. Bir de iyi bir Aboubakar'a. Semih ile çift forvet yedekten de Cenk girer, bu mevkiye ihtiyaç kalmaz.

Masis Kuyumcu | Duhuliye