Beşiktaş, orta saha transferinde Roberto Pereyra'yı bekliyor. Siyah-Beyazlılar'da Jean Onana ve Daniel Amartey transferleri sonrası gözler Arjantinli oyuncuya çevrilmiş durumda.

GÜNEŞ'TEN ORTA SAHAYA TAKVİYE BEKLENTİSİ

Beşiktaş, çalışmalarını sürdürdüğü Almanya'da Strasbourg ile oynadığı hazırlık maçından 2-1'lik sonuçla galip ayrıldı. Siyah-Beyazlılar'ın teknik direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonrası transfere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yeni transferlere değinen Şenol Güneş, takviyelerin devam etmesi gerektiğine de dikkat çekti. Yaptığı açıklamada orta saha transferine de değinen deneyimli çalıştırıcı, "Hem hücuma dönük orta saha hem kenardan gelecek oyuncu hem gole gidecek oyuncu takımı zenginleştirir. Maratonda başarılı olmak için de buna ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

PEREYRA'NIN KAFASI KARIŞIK

Serie A’dan Inter başta olmak üzere iddialı taliplerinin olması ise Arjantinli oyuncunun kafasını karıştırmış görünüyor.

Gianluca Di Marzio'nun haberine göre de Roberto Pereyra için devreye giren son takım Torino oldu. Di Marzio, Arjantinlinin de bu teklife olumlu baktığını belirtti.

ALTERNATİFİ LANZINI!

Siyah-Beyazlılar, alternatifler üzerinde de çalışmaları hızlandırdı. İlk hedef bir başka Arjantinli, Manuel Lanzini. Lanzini’nin son olarak görüştüğü Vasco Da Gama’ya hayır demesi eski kulübü River Plate’nin teklifinin mali olarak yetersiz olması Beşiktaş’ı harekete geçirdi.

MENAJERİ İSTANBUL'A DAVET EDİLDİ

Beşiktaş, daha önce de gündemine gelen Manuel Lanzini'nin transferini bu kez bitirmek istiyor. Oyuncunun menajeriyle temas kurulduğu ve İstanbul’a davet edildiği bildirildi.

FİKRİ DEĞİŞEBİLİR

Kara Kartal’ın teklifi net. İlk başta yapılan ama Lanzini’nin reddettiği 1.5 milyon Euro maaş, 1 milyon Euro imza 2+1 yıllık sözleşme. Arjantinli o dönemde teklifi reddetmişti. Ancak başka kulüplerden beklediği teklifleri alamayan Tangocu’nun bu kez fikrini değiştirmesi bekleniyor.

Kaynak: Fanatik