Antalya kampında soruları yanıtlayan 31 yaşındaki golcün, "İngiltere'ye gittiğin için pişman mısın?" sorusuna,

"İngiltere'de çok sıkıntı yaşamadım, çünkü İngilizcem iyiydi. Almanya'ya benzer bir ülke, pek zorluk yaşamadım.

'Keşke İngiltere'ye gitmeseydim' diyemem. İspanya ya da İtalya'ya gitsem daha farklı olabilirdi. Ama çocukluk hayalim Premier Lig'di. Başarılı ve başarısız dönemlerim oldu. Zamanı geriye alsak, yine giderdim" yanıtını verdi.

DELE ALLI FARKLI

Dele Alli iyi bir insan, takımda herkes onu çok sever. Malzemeci, aşçı... Şenol Hoca'nın dokunuşları ile inşallah iyi bir yere gelecek. Takıma çok büyük katkısı olacak.

BABACAN HOCA

Şenol Hoca'nın oyuncularla arası çok iyidir. Zaten bu yüzden kenardan gelenler de onunla birlikte daha çok katkı yapar. 1 adım gelene, 10 adım gider. Çok babacan bir insandır.

TEKNİK DİREKTÖR OLACAĞIM

Cenk Tosun aktif futbol yaşantısını noktaladıktan sonra teknik direktör olmak istediğini söyledi. Yıldız oyuncu, "Öyle planlarım var, o yönde çalışma yapıyorum. Hoşuma giden idmanları yazıyorum, not alıyorum, hocalarıma soruyorum. Futbol hayatım bittikten sonra Allah nasip ederse ben de teknik direktör olmak istiyorum" diye konuştu.

ISMAEL'E ÇOK ÖFKELENDİM!

Cenk Tosun, Valerien Ismael döneminde 1 dakika oyuna girerken üzüldüğünü belirterek, "Elbette Beşiktaş forması üstündeyken, her dakika önemlidir. Ancak bir önceki maçta iyi oynadım. Sonrasında 1 dakika oynamayı kendime haksızlık gibi gördüm. Hocanın kararı, beni öfkelendirdi" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotomaç