En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Pjanic, lig tarihinin en üst düzey regista'sı olabilir"

Genel 05.09.2021, 22:36

VOLE yorumcuları Uğur Karakullukçu, Mustafa Demirtaş ve Ilgaz Çınar Beşiktaş'ın Pjanic transferini değerlendirdi.

Pjanic'in, Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın isteği doğrultusunda 6-8 numarada oynayacağını belirten yorumcular, Pjancic'in regista (derin oyun kurucu) rolünü üstleneceğini, defansif olarak da topu takımda tutarak ve pas opsiyonu yaratarak Josef'in en önemli yardımcısı olacağını belirttiler.

Pjanic'in şampiyonlar Ligi'nde ve ligdeki zorluk derecesi yüksek maçlarda Atiba ve Josef'in önünde oynayabileceğini belirten yorumcular, lig genelinde ise Beşiktaş'ın Josef Salih Pjanic ya da Josef Pjanic Teixeira üçlüleriyle sahaya çıkacağını öne sürdü.

Ünlü yorumcu Uğur Karakullukçu; Pjanic'in sakatlık veya formsuzluk gibi sıkıntılardan dolayı değil, Barcelona'nın ekonomik politikası ve kendisine olan davranışlarından dolayı Katalan ekibinden ayrıldığını belirtirken, Pjanic'in halen en formda dönemine yakın bir durumda olduğunu ve Beşiktaş adına önemli bir fark yaratacağını belirtti.

Karakullukçu Pjanic'i lig tarihinin en üst düzey regista'sı olarak nitelerken, yorumcular Pjanic transferinin Alex Teixeira ve Batshuayi'nin oyununu yukarı çekeceğini de sözlerine ekledi.

Duhuliye.com

Yorumlar (29)
Rumuz:
Misafir-9233350 9 ay önce
Regista diyeceğinize Türkçe anlamını yazmak zor mu geldi? Böylece engin bir kültürünüz olduğunu öğrenmiş olduk.
Misafir-6026891 9 ay önce
kıçınıza at nalı takın nazar almayın ofli hoca bekliyor
Mobil-59655 9 ay önce
sergen yalçın bundan sonra salihi cana tercih ederse benim için hoca falan olamaz artık.
Misafir-3528893 9 ay önce
Al Kaan Ayhanı stopere, hem Rosieri yedekle hem 3 yerli olayını çöz. Bir taşla iki kuş. Reçete açık ve net...
PROSTATCI KEMAL.. 9 ay önce
Ya şu salih denilen herifi ziraat kupası dışında kullanmayın Allah aşkına... Salihin yerine can bozdoğan, oğuzhan ikilisinden birini oynatın ligde...
Mobil-84412 9 ay önce
Muhtemelen kalede Ersin stoperde m.topal solda ridvan. Hoca yerli sorununu bu sekilde çözecektir
Misafir-4280701 9 ay önce
Ne Topaldan nede Necipten stoper yapmak uygun düşmez bu takıma. Ön taraf ferrari arka taraf tüplü şahin gibi olur. Kaan alınamadığı sürece Rıdvan yada Uğur dışında defansta yerli yok...
Mobil-73881 9 ay önce
Aynen tek çözüm bu
Mobil-46982 9 ay önce
Necip stoperde Mehmet Topal'dan 2 gömlek üstün oynar. Topal kendisi bile stoper oynayamiyorum cok hata yapiyorum dedi
Misafir-5369585 9 ay önce
Asist yapabilecek, oyunu her an değiştirebilecek tempo yapabilecek çok oyuncumuz var artık. Adam adama bile markaj yapılamayacak. Asıl nokta MHK sakatlayıcı hareketlere karşı sert olmalı. Bunlar Süperligi izlettiriyor.
NazzLı 9 ay önce
Kadromuza dahil olan kaliteli oyuncular için çok seviniyorum, oyun akışını çevirebilecek güçlü oyuncular olması çok iyi ama tek korkum geride bıraktığımız sezondaki hırsa sahip olabilecekler mı? Hırs ve istek olmazsa cok üzücü olur bizler için.
Mobil-93170 9 ay önce
Oyunu yukarı çekecek de Btshuayi bal yapmayan arı gibi. Abu hain dahi olsa bizim ligde çok daha başarılı oldu. Batshuayi maalesef Mario gibi bir golcü değil. Pırpır bir topçu ve net vuruşlar yok.
Misafir-9473985 9 ay önce
aha bir futbol cahili daha....
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.