Mustafa Demirtaş şu açıklamalarda bulundu:

Beşiktaş'ta bence olumlu senaryolar var şu anda. 2 tane çok olumlu senaryo var. 

Bir tanesi Ghezzal. Ghezzal'in dönmesi Beşiktaş'ın kaderini değiştirir. Bu seviyede bile kalsa ki ilk 73 dakika sahada kaldı bu kadar zaman sonra tabiki fizik olarak daha iyi hallere gelebilir.

Fizik olarak daha inanılmaz seviyelere gelmesin bu seviyede ama garanti ligin sonuna kadar 73 dakikasını alırız Ghezzal'in bu seviye bile yeter bize dese Beşiktaş bu haliyle bile Beşiktaş'ın kaderini değiştirir.

Çünkü hakikaten böyle bir eksikliği varmış Beşiktaş'ın. 

Sürprizli iş yapabilecek, topu ayağına aldığında o güveni verecek tam bir güvenli liman. Atıyorsun ona topu, oyun dinleniyor, en doğru kararı veriyor, seni atağa kaldırıyor, merkeze geldi orada yine atağa kaldırdı Beşiktaş'ı. Hücum aksiyonunda var. 

İkinci güzel gelişme Bailly ve Colley güzel ikili oldu. Çünkü Beşiktaş'ın rakipleri de iyi ikililer yakaladı. Necip mi? Amartey mi? sorusunun cevabı tabi ki Necip. Şu an ki performans durumuna bakınca...

Brugge maçında Bailly olmasa başka şeyler olabilirdi. Ne ise Bailly oynayacak seviyede gelmiş Beşiktaş'a..

Geri dörtlüde Colley ve Bailly olunca çok rahat önde baskı yapabiliyorsun. Çünkü arkada seni süpüren bir ikili var yani ağır stoper ikilisi ile ileride bunu yapman zor. 

Birde evde unutulan Onana var. Adam evde maça bile gelmiyor...