Ön libero aramaya devam eden Beşiktaş'ın gözdelerinden Glen Kamara konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. 

Daily Record'un haberine göre Glen Kamara, Rangers yönetimine Beşiktaş'a transfer olmak istediğini söyledi. Yeni teknik direktör  Michael Beale, oyuncu için 5 milyon sterlin'lik bir fiyat etiketi belirlendiğini açıkladı. Finli oyuncu için tüm seçeneklerin değerlendirildiğini itiraf etti.

TÜRKİYE YOLU GÖZÜKTÜ

Kamara şimdi, Ibrox'taki zamanını Fenerbahçe'ye transfer olarak sonlandıran eski takım arkadaşı Ryan Kent'in ayak izlerini takip ederek Türkiye'ye transfer olmaya yakın görünüyor.

BEŞİKTAŞ KİRALA-AL FORMÜLÜNDE ISRARCI

Ancak Beşiktaş kendisi için riske girmek istemiyor. Bunun için önce kiralamak sonra da bonservisini alarak doğru hamlenin peşinde koşuyor. Rangers eğer Kamara'yı satmayı başaramazsa bu ihtimali düşünmek istiyor. Ama önceliği direk satmak. Siyah-beyazlıları ikna etmeye çalışıyor.

TRANSFER BİRKAÇ GÜNE TAMAM

Rangers'ta geçen sezon 35 maçın 18'inde ilk 11'de oynayan Kamara, 1 gol – 1 asistlik skor katkısı sağladı. Hızı, fiziksel gücü, top sürme yeteneği ve oyunu yönlendirme özellikleriyle ideal bir orta saha oyuncusu olan Kamara transferinin bir kaç güne netlik kazacağı iddia ediliyor.