En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Rasim Kara kaçan şampiyonluğu anlattı: "VAR olsaydı şampiyonduk"

Genel 30.03.2021, 23:09

Beşiktaş'ın efsane kaptanı ve eski teknik direktörü Rasim Kara, Aleni TV YouTube kanalında yayınlanan "Aleni Muhabbet" programına konuk oldu.

Beşiktaş'taki oyunculuk yıllarından hocalık yaptığı tek sezona, milli takımdan şampiyonluk yarışına kadar birçok önemli konuya değinen Kara, Beşiktaş'ın şampiyonlukta avantajlı olduğunu belirterek düşme potasındaki rakiplerle oynanacak maçların önemine dikkat çekti.

Rasim Kara, öğrencisi Sergen Yalçın'dan övgüyle bahsederken antrenörlük yaptığı sezona dair gülümseten anıları ve çok çarpıcı olayları izleyicilerle paylaştı.

Rasim Kara'nın açıklamaları içinde en dikkat çeken nokta, Beşiktaş'ın hocalığını yaptığı 1996-1997 sezonunun şampiyonluk yarışı konusunda söyledikleri oldu.

Metin Tokat, Vahap Beyaz ve Ahmet Çakar başta olmak üzere, şampiyonluğun o sezon hakem kararlarıyla el değiştirdiğini vurgulayan Kara, "Şu an çok tartışılan VAR sistemi o zaman olsaydı en az 6-7 puan farkla şampiyonduk." ifadelerini kullandı.

Çok tartışılan VAR sisteminin yine de doğruları ortaya koyabilen bir araç olduğunu belirten Kara, "Daha önce yaptıklarını bu sezonki Beşiktaş'a yapamazlar" diyerek izleyenlere güvence verdi.

Kara'nın konuk olduğu program kısa sürede büyük beğeni topladı.

Duhuliye.com

Yorumlar (32)
Rumuz:
Misafir-4297773 3 hafta önce
iki maçta takım 3-1 öndeyken gereksiz değişikliklerle maçları 3-3 bitirdin.
Misafir-9794125 3 hafta önce
Cincon her zaman yapacak birşeyler bulur
Misafir-3012718 3 hafta önce
Bırak hoca be. Burası Türkiye VAR_MAR dinlemez kimse
Mobil-83026 3 hafta önce
Rasim hoca efsanedir. Daha da önemlisi adamdır. Çok iyi futbol oynattı o dönemde Beşiktaşımıza. Takımımızı izlerken mutlu oluyorduk.
Mobil-31846 3 hafta önce
Bu adamın hakkını feto belası yedi bunun vebali kimsede kalmaz Rasim hocayı bitirdiler fatih hocayı ülkeye hoca diye sundular
Misafir-7469285 3 hafta önce
ümit özat kararını boşuna almadı yönetim sergenden memnun değil en az 15 puan fark olması lazımdı
Misafir-3008670 3 hafta önce
ne?????????????
Misafir-7049931 3 hafta önce
parayla şampiyonluk ne kadar kolay tezahüratı o seneden sonra söylenmeye başladı.. arif, hakan, tokat, çakar, beyaz.. ne kadar emek hırsızı varsa o sene devredeydi..
Misafir-6768802 3 hafta önce
batuhan diyip duran it bir akıllı ol adam ol dalgamı geciyorsun yazıp durma sürekli bu sayfada
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.