Nuri Şahin, Sergen Yalçın gibi isimlerin yanı sıra, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in görüştüklerini açıkladığı Jose Mourinho da Beşiktaş'ın görüştüğü teknik direktörler arasında yer aldı.

Beşiktaş, teknik direktör adaylarına son olarak PAOK'ta görev yapan Rumen teknik adam Razvan Lucescu'yu da ekledi. Yönetim kurulu içerisinde yapılan görüşmelerde Razvan Lucescu'nun en güçlü aday olarak ön plana çıktığı öğrenildi.

TRABZONSPOR MAÇINI İZLEDİ, MIRCEA LUCESCU'DAN SÖZ ALINDI

Duhuliye.com'un edindiği bilgiye göre; Beşiktaş'ın Razvan Lucescu ile anlaşmaya yakın olduğu, Razvan Lucescu'nun Trabzonspor ile oynanan kupa finalini izlediği öğrenildi.

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Mircea Lucescu'nun da "Artık teknik direktörlük hayatımı noktaladım. Tüm birikimimi Razvan'ın kariyeri için kullanacağım" diyerek, oğlunun Beşiktaş'a gelmesi halinde her konuda destek olma sözü verdiği ortaya çıktı.

TEK SIKINTI SERBEST KALMA BEDELİ

Yunanistan Ligi ekiplerinden PAOK'u şampiyonluğa taşıyan Razvan Lucescu'nun sözleşmesinde, majör liglere gitmesi halinde 2 milyon Euro'ya serbest kalma maddesi bulunuyor. Fakat Razvan'ın Türkiye, Rusya, Arabistan gibi liglere transfer olması halinde serbest kalma bedeli 4 milyon Euro'ya yükseliyor.

Beşiktaş yönetiminin, Razvan'ın da Beşiktaş'a gelmek için istekli olmasını öne sürerek PAOK ile serbest kalma bedeli konusunda anlaşmaya varmak için yoğun çaba harcadığı, bu transferi 2 milyon Euro'ya bitirmek istediği edindiğimiz bilgiler arasında.

Duhuliye.com ÖZEL HABER