"İSTANBULSPOR'UN ÖZGÜVENİ VARDI"

"İstanbulspor'un rakibi Beşiktaş değil. İstanbulspor'un ikinci yarıdaki oyunu, ilk yarıdaki oyun aklı nedeniyle kutluyorum. Ghezzal'ın goldeki kornerine kadar onlar adına işler yolunda gidiyordu ama öyle bitmedi. 3 maçtır kazanıyordu İstanbulspor. Beklediğinden çok daha puan alarak geldiler, özgüveni bu maçta da gördük"

"GHEZZAL SAHALARA İYİ DÖNDÜ"

"Beşiktaş ilk yarıda yüzde 70 topla oynama izledik ama öyle kaçanlar edenler falan olmadı. Beşiktaş Ghezzal'ın attığı korner Cenk'in attığı kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi. Maç başlamadan önce yine ısınırken sakatlanır mı Ghezzal diye korktu taraftarlar ama öyle olmadı. Sakatlıktan sonra iyi döndü diyebilir miyiz Ghezzal için evet diyebiliriz"

"CENK'İN İHTİYACI VARDI"

"Cenk gol yükünü Aboubakar'a bırakmıştı. Üst üste kaçırdığı pozisyonlardan sonra gol atmaya onun da ihtiyacı vardı ve güzel bir golle skoru değiştirdi"

"ABOUBAKAR ORADA ÖRÜMCEĞİ GÖRDÜ"

"Hepsi birbirinden güzel goller atıyor Aboubakar. Bugünkü gol Premier Lig golü gibi oldu. Örümceği gördü, sen orada çok durdun dedi ve oraya vurdu topu. Kaleci de bakamadı. Aboubakar iyi oynadı mı ne kadar katkı sağlayacağını gösterdi. İstanbulspor'un kalabalık defansı arasında kayboldu Aboubakar ama topa vuruşuyla klasını yine gösterdi."

"GOLDEN SONRA TEDİRGİNLİK OLDU"

"Mert 65-70 dakika ben yere yatmadım dedi, sonra pas hatası yaptı ve gol geldi. Golden sonra bir tedirginlik yaşandı tribünde. Penaltı beklentisi oldu, VAR'a gitti. Şenol hoca oyuna hamleler yaptı, Maxim ve Redmond'u aldı oyuna."

"REDMOND BU SEFER HEYECANLANDIRDI"

"Başlangıç güzel, gelişme güzel ama final iyi değil dediğimiz Redmond bu sefer heyecanlandırdı işte. Vurdukları hep dışarı gidiyordu. Kayseri maçında sağ ayakla atmıştı, şimdi sol ayakla attı. İşte Redmond bu, insanları artık rahatlatır."

"FATİH HOCAYI TEBRİK EDERİM"

"Fatih Tekke hocayı tebrik etmek istiyorum. Sahada bir takım olduğunu gösterdi resmen. Beşiktaş yine yenerdi belki ama zaten bundan daha fazla pozisyon bulamazdı İstanbulspor. Yıldızlar işe dahil olup skoru aldı. Bir disiplin, ne oynadığını bilen bir takım gösteriyor İstanbulspor ve bu ligde kalacağını gösteriyor"

"SALİH ÇIKACAĞINI BİLİYOR"

"Gedson 3-4 ciğerli olarak koşmaya devam ediyor. Top nerede kapılacaksa oraya da yetişiyor. Salih diğer maçlara oranla daha az etkiliydi ama 62. dakika olduğunda çıkacağını biliyor Salih"

"MAXIM'İ DEVRE ARASINDA BEKLİYORDUM"

"Merkezdeki kalabalıkta Maxim tarzı oyuncular olur orada, ben ikinci yarıya başlarken bekledim oyuna girmesini Maxim'in ama olmadı"

"GELECEK SEZON GÖRMEK İSTİYORLAR"

"Büyük takımlarda hedef bitmez. Beşiktaş 3'te 3 oldu. Seneye Avrupa hedefi var. Ligde ikincilik koltuğu var. Cenk'in Gedson'un, Maxim kalırsa yapacağı katkıları, Ghezzal'ı Aboubakar'ın etkisini görmek istiyor gelecek sezon"

"ONUR BEŞİKTAŞ'IN EN İYİLERİNDENDİ"

"Beşiktaş çok iyi bir sağ bek kazandı. Rosier kusura bakma dedi Onur, ben oynuyorum bu işi dedi. Moralini bozma ama ben oynayacağım dedi Onur. Milli Takım'a da çağırıldı. Beşiktaş'ın en iyilerinden biriydi Onur"

"ONUR BEŞİKTAŞ'IN EN İYİLERİNDENDİ"

"Beşiktaş çok iyi bir sağ bek kazandı. Rosier kusura bakma dedi Onur, ben oyunuyorum bu işi dedi. Moralini bozma ama ben oynayacağım dedi Onur. Milli Takım'a da çağırıldı. Beşiktaş'ın en iyilerinden biriydi Onur"

Duhuliye.com