Beşiktaş'a sezon başında gelen Nathan Redmond, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ta geleceği ile ilgili konuşan Redmond, "Sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağımı düşünmedim" diye konuştu.

İŞTE NATHAN REDMON'UN TÜM AÇIKLAMALARI:

"Genel atmosferimiz şu anda çok iyi. Birçok arkadaşımız milli takımda, daha az kişiyle antrenman yapıyoruz ama idman şiddetimiz aynı şekilde devam ediyor. Önümüzdeki haftaki derbi maçına hazırlanıyoruz."

"Sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağımı düşünmedim. Sezonu en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Hedefimiz, maç ve puanlar kazanmak. Sezon sonunda bu konuları düşünecek profesyoneller zaten var."

"Valerien Ismael döneminde Beşiktaş'a geldim. Buraya ilk geldiğimde yüzde 100 değildim. Üzerine koyarak devam ettim. Üst üste maçlar oynadıkça daha iyi duruma geldim. Bu da takıma katkı vermem de olumlu yansıdı."

"Dele'yi uzun süredir tanıyorum. Oynasa da oynamasa da çok iyi bir futbolcu. Takımımıza katkı verebileceğine inanıyorum. Yapabileceklerini biliyorum. Hocamızın takım konusundaki tercihleri önemli."

"Sezonu elimizden geldiğince en iyi yerde bitirmeyi hedefliyoruz. Şu an geleceğim hakkında bir şey bilmiyorum. Bu konuyu düşünmek için doğru zaman değil."

"İlk Fenerbahçe maçında 11 başlamıştım. İlk 11 başlamak veya sonradan girmekten ziyade katkı vermek önemli. Maç hakkında çok fazla şey duydum ve maçı sabırsızlıkla bekliyorum. Ancak dediğim gibi asıl önemli olan katkı vermek.