''HAYATIMDA İLK KEZ GÖRDÜM''

"Beşiktaş'ın maçlarından sonra yorum yapmak bir futbol adamı olarak beni çok üzüyor. Çocukluğumuzdan itibaren bu camialar büyük camialar. Üzücü olan tarihinde belki de hiç olmayacak olan son 3 iç saha maçını da 3-1 kaybediyor oluşu. Arada da 5-0'lık Club Brugge mağlubiyeti var. Hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm."

''İÇİMİZİ ACITIYOR''

"Beşiktaş gibi böyle büyük bir camianın taraftarını üzmeye hakkı yok. Konuştuğum Beşiktaşlı insanlar çok üzülüyor. Beşiktaş'ın bu duruma düşmesi içimizi acıtmıyor değil."

''TARİHİN EN KÖTÜ KADROSU''

"Şu kadroya baktığımız zaman ezeli rakipleriyle arasında dağlar kadar fark var. Bu Beşiktaş takımı, tarihinin en kötü kadrolarından bir tanesi. Beşiktaş bu değil."

''SADECE GEDSON'U ALIRIM''

"İyi kadrolu Beşiktaş'a bu kadrodan sadece Gedson'u alırdım. Eğer tabii o da formdaysa. Belki Salih zorlar. Onun dışında Rashica dahil kimseyi yeterli bulmuyorum."

''ÇIKMASI BEŞİKTAŞ'I DAĞITTI''

"Necip Uysal'ın çıkması Beşiktaş'ı dağıtıyorsa burada bir düşünmek lazım. Necip Uysal'a saygımız sonsuz, yanlış anlaşılmasın ama adam sonradan stoper."

'KAZANILIRSA İYİ OYUNCULAR''

"Rosier'i Türkiye'deki en iyi iki sağ bekten biri olarak görüyorum. Rosier niye gitti? Bu oyuncular kazanılabilirse iyi oyuncular."

''BAŞKAN HAZIRLIKSIZ GELMİŞ''

"Maalesef ki başkan Hasan Bey hazırlıksız gelmiş. Geldiği günden önceki demeçlerini çok iyi hatırlıyorum. Öylesine bir havuzdan bahsetti ki hem teknik adam hem oyuncu havuzu olarak. Mesela PSG ile Chelsea yaz ayına kaldı gibi."

''KOŞARKEN AYAKLARI GİTMİYOR''

"Beşiktaş'ta çoğu oyuncu sezonu kafasında bitirmiş. Böyle olunca taraftar da bitiriyor. Koşarken bile anlayabiliyorsunuz bunu. Ayakları gitmiyor koşarken."

"TRANSFERLE TOPARLANABİLİR''

"Başkan Hasan Arat'ın teknik direktör konusunu bir an evvel bitirmesi gerekli. Ne kadar hızlı olursa o kadar zamandan kârdır. Takım transferlerle toplanabilir."

Duhuliye.com