"SONRADAN AÇILDILAR"
"Fenerbahçe maçında da geriye düşüp kazandılar, Giresun'da da, geçen hafta Galatasaray'a karşı da gol yiyip kazandılar. İlk yarıda etkisizdi çok Beşiktaş, yine sonradan açıldılar"
 
"İKİNCİ YARININ LİDERİ BEŞİKTAŞ"
"Uzun süredir ikinci olmadım dediler, şimdi maç fazlasıyla ikinciliğe atalım kendimizi dediler. Ligin ikinci yarısının lideri Beşiktaş. 13. hafta itibarıyla 5 puan fazla aldılar Galatasaray'dan. Teknik direktör değişikliğinin geç olduğunu söyleyebiliriz"
 
"GERİYE DÜŞMEYE RAĞMEN FARKLI GALİBİYET"
"Şampiyonluk şansı zor ama ikincilik şansı ciddi şekilde var. Kadro istikrarı olması çok önemli, geriye düşmelerine rağmen farklı kazanmaları belirleyici oluyor."
 
"NE ZAMAN AÇILDILAR, GOLÜ YEDİLER"
"Antalyaspor Beşiktaş orta sahasını kilitleyeyim demiş. Savunma orta sahaya çok yakın da değil, savunmaya da yakın değildi. Ne zaman açıldılar ikinci golü yediler. Sonra da üçüncü golü yediler."
 
"DEĞİŞİKLİK İŞE YARADI"
"Hoca oyuncu değişikliklerinden istediğini aldı. Onur'u oyuna aldı Maxim'in yerine. Onur sağ önde yapamadı, Maxim çıktığı için yabancı sınırı sorun oldu bu sefer. Öyle olunca da mecburen Rosier'i çıkardı hoca ve Tayfur'u oyuna aldı. Bu değişiklik de işe yaradı"
 
"MAXIM EVE GİDİNCE DÜŞÜNECEK"
"Maxim eve gittikten sonra ben neden burada oynayamıyorum, her maç serbest oynayabileceğim biyerde oynayabilirim diyebilir. Redmond kadar etkili olabilir Maxim forvet arkasında. Şuana kadar oynayamaması kötü oyuncu olduğunu göstermez"
 
"ŞAMPİYONLUĞUN EN ÖNEMLİ ADAYI OLABİLİR"
"Beşiktaş'ın gösterdiği çok önemli bir başarı var ortada. Fenerbahçe de Galatasaray'da seri yaptılar. Beşiktaş seri yakaladı şimdi. Önümüzdeki yıl birkaç takviyeyle şampiyonluğun en önemli adayı olabilirler. Çünkü şuanda da olabilirlerdi"
 
"EN ÖNEMLİSİ LİDERİN OLMASI"
"En önemlisi Beşiktaş'ın kadro istikrarı, taktik disiplininden kopmaması. Bir diğer önemlisi de takımın liderinin olması. Şenol hoca En iyi 11 veya 14'e bakıyor. O yoksa bu gibi bir sistemi var. 4-2-3-1'den gidiyor hoca, tehlike varsa 4-4-2'ye dönüyor bu kadar."
 
"ÖZGÜVENİ MAÇ KAZANDIRDI"
"Beşiktaş çok da zorlanmadı, sert veya sıkı bir oyun ortaya koymadı. Özgüveni maçı kazandırdı. Antalyaspor taktik olarak iyi hazırlansa da istediğini alamamış oldu."
 
"TÜNELİN UCU AYDINLIK"
"Tünelin ucu Beşiktaş için o kadar aydınlık ki. Taraftar da güveniyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek çok oyuncu var sanıyorum. Ligin ikincisi şuanda Beşiktaş maç fazlasıyla da olsa. Galatasaray'dan 2 puan gerideler."
 
"HAKEM İYİ MAÇ YÖNETMEDİ"
"Hakem için çok kolay bir maçtı. Mete Kalkavan bir kere yakışıklı bir adam ama saçları uzun, saçları uzunken pozisyon kaçırdı. Ben hakemlerin uzun saçlı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bugün de iyi maç yönetmedi"
 
"HEM İTİRAZ, HEM TÜM MAÇLARI KAZANIYOR"
"Uzun süredir takımların 76'yı geçtiğini görüyoruz. 10 maçın 9'unu kazanırken bile Ahmet bey Federasyonla ilgili konuşuyor. Bu arada da tüm maçlarını kazanıyor Beşiktaş. Bu nasıl oluyor. Galatasaray'da öyle diğerleri de aynı şekilde hem itiraz ediyorlar hem de her maçlarını kazanıyorlar"
 
"ANTALYASPOR'UN KIRMIZISI DOĞRU"
"Futbolcu Rıdvan gözüyle Redmond'ın pozisyonu bariz gol şansı olan pozisyon. Eğer düşürmeselerdi sen kaleciyle karşı karşıya kaldı yazacak mıydın maç notlarına, o zaman bu bariz gol şansıdır. Bu gibi durumlarda hakemlerim tutumu formalarına göre değişiyor."
 
BEŞİKTAŞ'IN PUAN TAHMİNİ
"Beşiktaş'ın 78-80 puanla bitireceğini düşünüyorum. Beşiktaş oyun olarak gelecek için de umut veriyor."