Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, efsanesi olduğu takımının başarılı olacağına yürekten inanıyor. Çalımbay, Siyah-Beyazlı ekibin hedefinin hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünürken takımının her zaman zirveye oynayacağının altını çiziyor. Tecrübeli hoca ayrıca, transfer konusunda ince eleyip sık dokumak niyetinde. 

'Kim giderse gitsin...'

Siyah-Beyazlılar’ın hocası hem takımın mevcut hedefleri hem de Kara Kartal’daki eski günleri hakkında TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Başarılı çalıştırıcı, Beşiktaş’ın halen iddialı bir konumda olduğunu belirtirken, “Ben Beşiktaş’ın hedefinin bittiğine inanmıyorum. Hem lig hem de Türkiye Kupası’nda olsun hedefi var. Kim giderse gitsin, Beşiktaş her zaman yukarı oynar. Önümüzde bir hedef var” ifadelerini kullandı. Transfer için de konuşan Çalımbay, “Transfer için yerleri tespit edeceğiz. Yeni yönetim geldiğinde oturup, nereye adam lazımsa konuşacağız” dedi.

‘En güzel anlarımdan biri...’

Ali Şen ile de yaşadığı bir anıyı anlatan Çalımbay, “Beni Fenerbahçe Başkanı Ali Şen dünya karmasına çağırdı. Antrenmana gidiyordum, evden çıkarken telefon çaldı. Ali Şen bana ‘Seni dünya karmasına götüreceğim’ dedi. Kendi özel uçağıyla Almanya’ya gittik. Aklıma geldikçe gözlerim yaşarıyor. Hayatımın en güzel anlarından biriydi” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fanatik