Cristiano Ronaldo'nun, Piers Morgan'a verdiği röportaj gündemden düşmüyor. Yıldız oyuncu röportajın yayınlanan son bölümünde yine çarpıcı açıklamalar yaptı. Menajeri Erik Ten Hag'a saygı duymadığını dile getiren Ronaldo, Tottenham maçının son dakikalarına girilirken neden soyunma odasına gittiğine de açıklık getirdi. Maçın bitimine 3 dakika kala oyuna alınabilecek bir futbolcu olmadığını söyleyen Ronaldo, "Herhangi bir pişmanlığım yok... Çünkü Ten Hag'ın beni kışkırtmaya çalıştığını düşünüyorum" dedi.

"Geçen yıl 32 gol atan birini kim istemez?"

Kimsenin kendisini transfer etmek istemediği yolundaki haberleri de eleştiren Ronaldo; "Kimsenin beni istemediği tamamen yalan. Geçen yıl 32 gol atan birini nasıl kimse istemez? Hala çok iyi olduğuma ve bir çok gol atabileceğime inanıyorum. İnanılmaz bir Dünya Kupası geçireceğimi düşünüyorum. Kendimi fiziksel ve mental olarak buna hazırlamış durumdayım" diye konuştu.

Ronaldo yaz aylarında, Suudi Arabistan'dan astronomik bir transfer teklifi aldığını da doğruladı. Al-Hilal kulübünün, kendisine 2 yıllığına 320 milyon Euro değerinde bir kontrat önerdiği iddiaları hakkında konuşan Ronaldo, "Bu doğru. Bu kadar büyük bir parayı geri çevirmek kolay değil. Ancak o sırada Manchester United'da mutluydum ve hala takım için çok sayıda gol atacağımı düşünüyordum" ifadelerini kullandı.