Kulüp kariyerinde 699 golü bulunan Cristiano Ronaldo, Omonia maçında da 700. Golünü bulamadı. Cristiano Ronaldo'nun bu sezon Premier Lig'de ise henüz golü bulunmuyor.

Uruguay doğumlu olan ancak Arjantin'de gazetecilik ve sunuculuk yapan Rodrigo Francisco Lussich, Messi'nin Icardi'yi Milli Takım'da istemediğini iddia etti. Lussich Show Partners'ta şu açıklamayı yaptı: "Messi, Icardi'yi aptal olarak nitelendiriyor. Milli Takım'da kötü muamele gördü. Herkes Icardi'den nefret ediyor. Sampaoli döneminde Icardi, Arjantin Milli Takım kadrosuna çağrılmıştı. Mascherano, Messi, Agüero aynı masada oturuyorlardı. Icardi de o masaya oturma cesareti gösterdi. Messi ve arkadaşları Icardi'yle tek kelime konuşmadı.

Brezilya resitalle çeyrek finalde Brezilya resitalle çeyrek finalde

SADECE SAAT VE ARABALAR

Birbirlerine mesaj göndermeye başladılar. Messi, 'Bu pisliğin, burada ne işi var?' dedi. Mascherano'nun Maxi López'in (Icardi'nin eşinin eski kocası) yakın bir arkadaşı olduğu için ona Milli Takım'da olduğu sürece Icardi'nin asla orada oynamayacağına söz vermiş. Ayrıca Icardi'nin sohbetlerde sadece araba ve saatlerden bahsettiğini söylüyorlar."

Kaynak: Akşam