"PREMIER LİG MAÇI GİBİYDİ"

"Zemin dışında Premier Lig tadında bir maç oldu. İlk yarıda çok heyecanlı, dişe diş bir mücadele vardı. Zemin gittikçe kötüleştiği için iki takımda da zaman ilerledikçe pas hataları arttı."

"TÜM MAÇLAR SON ŞANSLARI GİBİ"

"Galatasaray 9 maçtır kazandığı için Beşiktaş her maça ciddi çıkmak zorunda. 'Ligin 20. haftasında son şans mı olur' diyebilirsiniz ancak Beşiktaş her maçı son şansıymış gibi oynuyor. Bütün takımın bu maçı kupa finali gibi görmeleri bir mecburiyetten kaynaklanıyordu."

"MASUAKU HARİKA OYNADI"

"Şenol Güneş'in kafasında Arthur Masuaku ile ilgili soru işaretleri vardı ancak bugün harika oynadığını düşünüyorum."

"PASCALIMSI BİR HAREKET YAPTI"

"Beşiktaş'ta Rosier diye bir arkadaş var... Gerçekten hiçbir anlamı yok yaptığı hareketin. Maç bitmiş son anlarda gidip Nouma gibi bir hareket yapıp oyundan atılıyorsunuz. 'Pascalımsı' bir hareket... Son günlerde moda olan kelime gibi."

"ŞENOL GÜNEŞ ARTIK ANLAMIŞTIR"

"Romain Saiss'ten orta saha olmayacağını anlamıştır bence Şenol Güneş. Konya'da kazanmasına rağmen ızdırap çekti takım sırf bu sebepten dolayı. Ankaragücü maçında da kupadan elenmeye giden bir süreçle sonlandı bu tercih."

"GEDSON, ALANYA'DA ÖNEMLİ"

"Beşiktaş'ın önümüzdeki hafta Alanyaspor'a karşı yapması gereken tek şey önde, sert baskı. Farioli, ne olursa olsun pasla çıkmaktan vazgeçmeyen bir teknik adam. Normalde Gedson'un forvet arkası oynamasını desteklemem ancak gelecek hafta o bölgede faydalı olabilir."

"DÖNÜP DOLAŞIP AYNI OYUNCULAR GELİYOR"

"Bonservissiz oyuncu almak kolay değil. Aboubakar'ın maliyeti tartışılabilir ancak Weghorst ile Şenol Güneş'in elektriğinin uyuşmadığını düşünüyorum. Hocanın tarzı bir oyuncu değil o. Aboubakar'ın son döneminde bilerek oynamadığı iddiaları önemlidir ancak bence asıl önemli nokta bizdeki asıl sorun dönüp dolaşıp aynı oyuncuları almamız."

Duhuliye.com