Siyah - beyazlılar, Portekiz ekibi Braga'dan Al-Musrati ve Polonya ekibi Legia Varşova'dan Ernest Muçi'yi transfer etmişti.

BONSERVİSLERİ BELLİ OLDU

Siyah-beyazlılar, Al-Musrati için Braga'ya 1 milyon Euro kiralama bedeli ve 11 milyon Euro bonservis bedeli ödenediğini Kamu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Beşiktaş, Ernest Muçi içinse 10 milyon Euro bonservis bedeli öndendiğini duyurdu.

RUS GAZETECİ BEŞİKTAŞ'IN TEKLİF YAPTIĞI İSMİ AÇIKLADI

Devre arasında birçok isimle görüşen Beşiktaş'ın Rusya ekibi Spartak Moskova'da forma giyen 26 yaşındaki oyuncu Christopher Martins Pereira'ya teklif yaptığı ortaya çıktı.

Rus Gazeteci Ivan Karpov'un haberine göre, siyah-beyazlılar Rus ekibine defansif orta saha oyuncusu için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yaptı, ancak Spartak Moskova'nın bu teklifi reddetti.

Öte yandan Spartak Moskova Sportif Direktörü Tomas Amaral'ın orta alana daha yüksek profilli bir oyuncu aradığını, ancak Martins'i daha iyi bir teklife satmak istediği öğrenildi.

KARİYERİ

Yeşil Burun Adaları asıllı oyuncu, 2013 yılında Lyon U19 Takımı'na transfer oldu. 2019 yılına kadar Fransız ekibinde kalan Christopher Martins, 2 milyon Euro karşılığında Young Boys'un yolunu tuttu.

2022'de 500 bin Euro karşılığında Spartak Moskova'a kiralanan başarılı oyuncu 2022 yılında 7 milyon Euro bonservis bedeliyle kalıcı olarak transfer oldu.

Kaynak: Fanatik