Feyyaz Uçar, teknik sorumlu Serdar Topraktepe'nin yardımcı antrenör olarak Fernando Santos'un teknik ekibinde yer alacağını söyledi.

Transferler çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Feyyaz Uçar, kadro dışı kalan oyuncularla ilgili kararı teknik direktör Fernando Santos'un vereceğini belirtti.

Feyyaz Uçar, Ricardo Quaresma'nın geri dönmesi ile ilgili kararın hocanın düşüncesinin ardından belli olacağını dile getirdi.

Feyyaz Uçar'ın açıklamaları şu şekilde:

"Hava soğuk böyle bir günde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Transfer çalışmaları devam ediyor, etmek zorunda. Birkaç mevkide transfer yapmak zorundayız. Şu an isim veremem. Kulüpleri, futbolcuları ve kendimizi zorda bırakıyoruz.

Bizim için güzel bir gün. Yeni hocamız Fernando Santos'un ilk antrenmanı. İdmandan önce bilgilendirme toplantısı yaptık. Sadece bilgi verdik, sonrası onun sorumluluğudur.

Hocamızla konuştuk her oyuncuyla ilgili bilgilendirdik. Bundan sonra tasarruf onda. Duruma göre kararını verecektir. Hocanın vereceği karara her karara saygılıyız. Kadro dışı oyuncularla ilgili tekliflere açığız. Olursa mutlaka…