Beşiktaş zorlu karşılaşmada evinde konuk ettiği Galatasaray'ı 1-0 geriden gelerek 3-1 mağlup etmeyi başardı. Kritik maçın son bölümünde siyah beyazlı oyuncular arasında kısa süreli bir gerilim yaşandı.

Saiss'in "Yat" ısrarına Salih karşılık vermedi

Galatasaray'ın baskılı oynadığı bölümde Salih Uçan yaşadığı sakatlığa rağmen oyuna devam edince, Faslı stoper Romain Saiss arkadaşından takıma dinlenmek için zaman yaratması adına kendini yere bırakmasını istedi. Salih Uçan ise bu talebi geri çevirince ikili arasında küçük çaplı bir tartışma yaşandı.

Mert Günok'tan takım arkdaşına destek

İkili arasındaki tartışma kısa süre sonra son buldu ve ardından Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Mert Günok yarı sahaya kadar gelerek Salih Uçan'a moral desteği verdi.

Salih oyundan alındı

Beşiktaş'ın 29 yaşındaki orta saha oyuncusu yaşadığı küçük sakatlık ve yorgunluk nedeniyle dakikalar 84'ü gösterirken yerini Necip Uysal'a bıraktı.

Saiss'ten doğru zamanda siftah

Beşiktaş'ın sezon başında İngiltere Premier League ekibi Wolverhampton Wanderes'ten transfer ettiği Faslı stoper Romain Saiss bugün siyah beyazlı forma ile ilk golünü Galatasaray karşısında maçın 35. dakikasında kaydetti.

Kaynak: Ajansspor