Beşiktaş, önce kadro dışı bıraktığı sonra affettiği Vincent Aboubakar konusunda sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Fernando Santos tarafından kadroya alınan ancak istediği süreleri alamayan Kamerunlu golcü Samet Aybaba'nın kapısını çaldı ancak beklemediği bir cevap aldı.

Daha önce "adam bizi sallamıyor" diyerek Vincent Aboubakar konusunda dert yanan Samet Aybaba, af dileyerek Fernando Santos'un kadrosuna girse de forma bulamayan ve artık rotasyon oyuncusu olarak kalan Aboubakar, Beşiktaş futbol direktörü ile görüşmek istedi. Ancak daha önce kendisini kadro dışı bırakan Aybaba, Kamerunlu oyuncunun görüşme talebini reddetti.

AYBABA TOPU SANTOS'A ATTI

Gelen bilgilere göre Aybaba kendisiyle görüşmek isteyen Aboubakar'a, Fernando Santos'u işaret etti. İdari bir sorun olmadığını performans konusunda da tek yetkilinin Portekizli teknik adam olduğunu savundu.

GALATASARAY DERBİSİ ÖNCESİNDE ÖZEL GÖRÜŞME

Santos, Galatasaray derbisinden önce forma isteyen Aboubakar'a "senden önde oyuncular var. Henüz hazır değilsin" diyerek forma vermemişti.

BREZİLYA'DAN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ

Aboubakar son olarak Brezilya'nın Botafogo takımından gelen teklifi ise Beşiktaş'tan ayrılmak için 5 milyon euro istediği için reddetmişti.

| Fotospor