Ceyhun Kazancı, teknik direktör Valerıen Ismael'e sahip çıkıp şu sözleri söyledi: 

Hocamız memnun, bizler memnunuz. Değerli taraftarlarımız nezdinde de önemli transfer yaptık. Ligin 7. haftası geride kalırken 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyetimiz var. Liderin 2 puan gerisindeyiz. Memnun olmadığımız son maçı kazansak milli araya lider girecektik. Çalışmalar, planladığımız çerçevede devam ediyor. Yoğun fikstür döneminde çok çalışarak hepimizin hayali şampiyonluğa kavuşuyor olacağız.

"VALERIEN ISMAEL İLE ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Ligimizdeki en büyük eksik ritm ve tempo. Bunu geri kazandırmaya çalışıyoruz. Oynadığımız maçların belirli kısımlarında bu tempoyu gösteriyoruz, rakipleri zor duruma düşürüyoruz. Karagümrük ve Sivasspor maçlarında özel bazı sekanslar yaşadık. Bu gelişimin hızlı bir şekilde devam edeceğini düşünüyoruz. Takım kadrosu birbirini tamamlayan ve alternatifli. Valerien Ismael ile şampiyonluğu kazanacağımızı düşünüyoruz.

"KENETLENDİK"

Referans olarak kullanacağım cümle, sayın başkanımızın cümlesi olacak; "Biz bu sezon şampiyon olacağız. Bu şampiyonluğu Ismael ile kazanacağız." Onun sözlerine itibar edeceğiz. Dışarıda yaratılmaya çalışılan hava içeride yok. Biz birbirimize kenetlenmiş durumdayız. Öyle orta veya uzun vadede değil; kısa vadede bu takım çok iyi olacak. Bu takım şampiyon olacak. Tek ihtiyaç birlik olmak.