Biliyorsunuz Mehmet Büyükekşi tek aday olarak TFF seçimlerine giriyor... Beşiktaş ve Kasımpaşa kulüpleri hariç. Bütün takımların desteğini alarak hem de!!!!!!!

Ben şaşkınlığımı gizleyemedim açıkçası. Neredeyse geçtiğimiz bütün sezon mevcut takım ve başkanları, Hakemlere ve federasyona isyan etmişti... G.Saray kulübü hariç!!! Sezon bitti seçimler geldi çattı... Ne olması lazım normalde? Ortak akılla herkesin güvendiği ve sevdiği kişiyi öne sürmek... Bizde olaylar normal olmadığı için Anormal kısım devreye girdi!!!!!?? Beşiktaş hariç herkes aynı adama eyvallah dedi. Şaka değil ha!!!

Harbi... Tıpkı anlattığım gibi işledi süreç... Ve bu konuda beni en çok şaşırtan Sayın Ali Koç oldu... Sene boyunca neredeyse her hafta basınıyla, kongre üyeleriyle, Taraftarıyla ve yöneticileriyle beraber, Topyekün hakemlere ve federasyona isyan ettiler, An oldu bu sebeplerle G.Saray'la kavga ettiler... Ve ne oldu? G.Saray'ın ısrarla desteklediği kişiyi destekleme kararı aldılar. Enteresan!!!! Şimdi önümüzdeki sene yine isyan edecekler mi? Edecekler...

Zülfü Livaneli'nin şarkısındaki gibi, O zaman ahali ne diyecek? "Sus söyleme artık, Kelimeler kanatır yarayı, Sana düşen çekip de gitmek"!!!???

BİZ NİYE SEYİRCİSİZ OYNAYALIM!!!!

Vakti zamanında F.Bahçe'de Erol User adında bir yönetici vardı...

Her transfer dönemi geldiğinde büyük bomba var diye kameraların karşısına geçer, alacağı futbolcuyu ballandırırdı...

Adı 'Bombacı Erol'a çıkmıştı... Aradan çok zaman geçti kişiler değişti ama roller ve işlevleri değişmedi... Baksanıza her konuştuğu infial yaratan ve adeta tabiri caizse elinde bombayla dolaşan bir yönetici daha var????

G.Saray yöneticisi Erden Timur... Sezonun daha başında maç alamazken ve işler kötü gidiyorken,

Elimde kayıt var, ligleri bitirtmem deyip elindeki bombayı Süper Lig'in ortasına bırakıverdi...

Bütün sezon bu tartışıldı ve işler düzelince bu söylemin üstü örtülmeye çalışıldı!!!!

Tuhaf olan çok şey var ama konumuz o değil?!

Arkadaş mayın tarlası gibi valla... Evvelsi gün nur topu gibi bir bebek pardon, bomba daha bıraktı kucağına futbolun...

"Pandemi döneminde biz Beşiktaş'la seyircisiz oynadık, Biz Beşiktaş seyircili oynadı, biz seyircisiz oynadık dedik mi" dedi... Hoppalaaa!!!

Dediniz Erden Bey dediniz... Zaten siz de öyle demek istemediniz?!

Doğrusu, Beşiktaş seyircili oynadı biz niye seyircisiz oynayalım demek istediniz de her ikisi de kabulumüz bizim...

O dönemki rahmetli başkanınız Sayın Mustafa Cengiz'in dedikleri okumak istedikten sonra her yerde mevcut, bir göz atın derim ben... "84 milyonda bir tane pozitif çıkmış niye seyircisiz oynayalım her yeri ilaçladık" diye bir başlarız bitmez...

Tam kamuoyu oluşuyordu ki sağlık bakanlığı devreye girdi öyle şey olur mu hiç deyip işi kestirip attı...

Velhasıl, siz korona denen illetin bütün İtalya'ya, Atalanta'dan Milano'ya giden 20 bin taraftardan da yayıldığını bilmezsiniz!!!!!! Neyse lig bitti eşelemenin anlamı yok.

Şampiyon da oldunuz istediğiniz şahıs federasyon başkanlığına tek aday olarak da giriyor, ohhh misss... Tadını çıkarın...

Alen MARKARYAN / Akşam