Serdar Sarıdağ;
'Beşiktaş derbide benim beklediğimden daha iyi oynadı.

Evet! çok kötü oynayan oyuncuları vardı Musrati, Masuaku gibi...

Buna rağmen pozisyon buldu. Buna rağmen gol atma şansı elde etti. Bunu kabul ediyoruz fakat şöyle bir istatistik var Cocu dönemindeki Fenerbahçe, Beşiktaş o Fenerbahçe'den daha mı kötü? bence değil ama o Fenerbahçe derbi kaybetmedi.

Ne kadar kötü olursa olsun, büyük takımsan derbi kaybetmeyeceksin. Berabere kalabilirsin o ayrı bir şey çünkü derbiler diğer maçlardan ayrı bir şeydir. O maçların kimliği, karakteri çok farklıdır.

Beşiktaş taraftarı Beşiktaş için en önemli maçlar Ziraat Türkiye Kupası maçları ama hiçbir Ziraat Türkiye Kupası maçında bu tribün atmosferini oluşturamazsın, bu koreografileri yapamazsın çünkü bu derbilerin hikayesi başkadır. O yüzden hele hele evinde kazanmak zorundasın. En kötü yenilmemek o başka dolayısıyla burada Santos eleştirilerine ben hak veriyorum ama Santos'a bu sezonla ilgili bir fatura keseceksen Santos'tan önce başka teknik direktörler geliyor. Adam enkaz aldı...

Santos nasılsa bana yazmıyor rahatlığında da değil bunu da ekleyelim. En azından gol yemeye bir çözüm üretti, Omar Colley bana göre Beşiktaş ilk 11 stoperi değil Necip çok iyi oyuncu emekçi ama Necip stoper ise sıkıntı var orada demektir. Böyle bir kadroda şu an Beşiktaş.

Onur çok eleştiriliyor bana göre özverili bir oyuncu ama Beşiktaş ilk 11 sağ bek oyuncusu değil, Svenson'da değil...

Masuaku bile tartışılıyor bu şartlar altında, bu kadroyu bu adam kurmamışken ben o yüzden Santos'la ilgili konuşmuyorum.'

| Duhuliye