Transferin son gününde bombaları patlatan Beşiktaş'ta Fernando Santos etkisi tavan yaptı. Joe Worrall'ın ardından Ernest Muci ve Al Musrati için de devreye giren Portekizli hoca işi bitirdi. Fernando Santos'un bir telefonu tüm kapıları açtı.

Beşiktaş transferin son gününde taaruza kalktı... "yok artık" denilebilecek iki isme imza attırdı.

Sezon başında 20-25 milyon euro'ların transferi için konuşulduğu Al-Musrati ve Arnavut Talisca denilen Ernesto Muci'yi bitirdi.

Portekizli teknik adam Fernando Santos ise Worrall'da olduğu gibi Muci ve Al-Musrati için de devreye girdi. İşi bitirdi.

WORRALL İÇİN HOCASIYLA KONUŞMUŞTU

Worrall için Nott'm Forrest'ın kendisi için" maestro" diyen hocası Nuno Esprito Santo ile konuştu.
"Premier Lig için değil ama Beşiktaş için yeterli" cevabını aldığı Worrall'ı bitirdi. 

AL-MUSRATİ İÇİN BAŞKANI ARADI

Fernando Santos daha sonra kendisine "Altın Lejyon" ödülü takdim eden Braga Başkanı Antonio Salvador'u aradı. Al Musrati'yi istedi.

O dönemde ödülü Santos'a verirken; "Fernando Santos dürüstlüğü, açık sözlülüğü, hırsı ve Portekiz'in büyük olduğunu ve Portekiz'in en büyük başarıları elde edebileceğini ve etmesi gerektiğini söylemekten korkmayan bir örnek teşkil eden kişi" diyerek ödül verdiği Portekizli teknik adamı ikiletmedi.

MUCİ İÇİN BREZİLYALI HOCASINI ARAMASI YETTİ

Son olarak Arnavut Milli Takımının Brezilyalı hocası Sylvinho'yu aradı. Muci'nin kendisine sınıf atlattığını söyleyen Brezilyalı teknik adakmdan destek aldı. İşi bitirdi.

| Fotospor