30 Haziran'da Sicil Kurulu seçimimiz var.  Tüm kongre üyelerini, tıpkı başkan ve yönetim kurulu seçimine verilen ehemmiyet gibi, seçim günü bahane üretmeden gelip oy kullanmalarını bekliyorum.
Bu seçim niçin çok önemli? 
Sicil Kurulu, kulübe üyelik için başvuranların değerlendirilip, kulübe uygunluğunun tescillenmesi ile üyelik kabulünün yapıldığı mercidir. Bence her kulübün en önemli organıdır çünkü unutmayalım ki geleceğin yöneticileri bugün kabul edilen üyelerden seçilecek. Onceki yıllarda maalesef yaşadığımız şaibeli üye alımlarının kulübe verdiği zararları her dönem yaşıyoruz, dile getiriyoruz. Buna dur diyecek, hakkaniyetli bireylerden oluşan bir kurul Beşiktaşımız için hayırlı olacaktır.
Üç aday var. Aday listelerinde yer alan her isme ayrı ayrı teşekkür ediyorum, ellerini taşın altına koyup, önemli bir görev alarak kulübe faydalı hizmet verme arzusunda oldukları için.
Bu noktada yönetim tarafsız kalmalı. Yönetim kurulu bağımsız bir yönetim organı olarak kurul seçimlerinde taraf olmamalı. Maalesef bazı  yönetici yakını ve yönetime yakın kişiler alenen destekledikleri isimleri zikretmekteler. Bunun katî suretle yanlış olduğunu belirtmek isterim, tüm kurullar, hele sicil kurulu gibi bir kurulun tarafsız olması şart ve esastır.
Tüzükte konulan şartlar ortada, kurul başkanlarının ve yönetici adaylarının CV'leri ortada madem böyle bir uygulama yapıldı o zaman en iyi CV'si olanı inceleyip seçelim. Zamanında sandıkları yönlendiren kişilere kızanlar, şimdi aynı şeyi kendileri yapıyorlar. Bu yol Beşiktaşlıların yolu ise bırakın, onlar en iyisini seçmesini bilirler. Seçimin kazananı kim olursa olsun,  Beşiktaşımız için hayırlı olacağına inanıyorum.