Performansıyla dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş'ın 18 yaşındaki futbolcusu Semih Kılıçsoy, kulübün dergisine açıklamalarda buludu. Geleceğine ilişkin konuşan genç futbolcu, kalıcı olmak için çok çalıştığını belirtti.

"KALICI OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM"

Şimdi ise kalıcı olmak ve istikrarlı bir şekilde Beşiktaş'a fayda sağlayabilmek için çalışıyorum, umarım hedeflediğim gibi devam eder." ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIN BENİMLE KONUŞMASI HOŞUMA GİDİYOR"

"Tanınmaya başladıktan sonra hayatında ne değişti?" sorusunun ardından Kılıçsoy, "Pek bir değişiklik olmadı. O zamanlar da Beşiktaş'ın futbolcusuydum, bugün de.

Elbette insanlar daha çok tanımaya başladı, sosyal medya üzerinden mesajlar arttı, fotoğraf çekilmek isteyenler çoğaldı ama benim hayatımda radikal bir değişiklik olmadı.

Boş vakitlerimde yine aynı şeyleri yapıyorum, onlar dışında da zaten antrenmanlar ve maçlarım oluyor. Tabii ki insanların ilgisi, taraftarların gelip benimle sohbet etmesi hoşuma gidiyor, motivasyon oluyor." dedi.

27 MAÇA ÇIKTI
Bu sezon Beşiktaş formasıyla 27 resmi maça çıkan Semih Kılıçsoy bu karşılaşmalarda 10 gol, 1 asistlik skor katkısı sağladı.

| Halk