Beşiktaş'ın genç oyuncusu Semih Kılıçsoy'un A Milli Takım'a forma giymesi bekleniyordu. Teknik direktör Vincenzo Montella Beşiktaş'ın genç futbolcusunu Macaristan ile oynanacak maçın aday kadrosuna dahil etmişti. Ancak TFF tarafından, Semih'in son anda A Milli Takım'dan çıkarıldığı duyuruldu.

TFF, Ahmetcan Kaplan ve Semih Kılıçsoy'un Ümit Milli Takım'ın oynayacağı Gürcistan ve İtalya maçlarının aday kadrosuna dahil edildiğini açıkladı.

'A Millî Takım'dan Ümit Millî Takım'a Takviye' başlığıyla duyurdu haberde şu ifadeler kullanıldı:

'A Millî Takım kadrosunda bulunan futbolcularımız Ahmetcan Kaplan ve Semih Kılıçsoy, 22 Mart Cuma günü İstanbul'da özel maçta Gürcistan ve 26 Mart Salı günü 2025 Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri'nde deplasmanda İtalya ile mücadele edecek Ümit Millî Takımımızın aday kadrosuna dâhil edildi. 

A ve Ümit Millî Takım aday kadroları belirlenirken yapılan bu planlamaya istinaden, iki futbolcumuz A Millî Takımımızın Macaristan ile oynanacak özel maç için Budapeşte'ye hareketinden önce, İstanbul'daki hazırlıklarına devam eden Ümit Millî Takımımızın kampına katılacak.'

| Duhuliye