Kahveci'nin sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

Ben geçen hafta Weghorst ilgili cümle, söz, kelime, harf, övmeye bulamıyorum demiştim bugünde aynısı yani takıma katkılı inanılmaz bir oyuncu. Bugün sahanın içinde çok varmıydı? Çok yok gibi ama çokta var gibi bir oyuncu. Tam ihtiyacı olduğu yerlerde. İlk golde kesiliyor, rakibi götürüyor arkadan kaleci tutuyor Muleka’nın önüne geliyor, Muleka değerlendiriyor. Diğerinde Masuaku kesiyor, zıplıyor asistini yapıyor, inanılmaz yararlı oyuncu…

N’Koudu ve Muleka çok şanslı oyuncu geldiğinde Ghezzal çok şanslı çünkü Weghorst böyle bir oyuncu sadece kendisinin oynamasını düşünen oyuncu değil etrafındaki oyuncularında iyi oynamasını sağlıyor. Buna genelde Dele Alli’de eşlik etse, fit olsa Del Alli’de inanılmaz yararlı olacak. Fizik olarak hazır değil yüzde 30’luyla çok kritik bir gol attı.

Maç sonu üzüldüm şimdi biz hepimiz dışarı çıkan insanız, minimum yüz tane kameraya yakalanıyoruz öyle bir ülkede yaşıyoruz şu an çok güzel bu anlamda.

Bu nasıl bir cesaret oyuna girip, Cenk Salih’in olduğu yere uçan tekmeyle atlıyorsun! 

Kendini bırak, camianı lekeliyorsun. Şimdi bak muhteşem bir atmosfer var, sahaya madde atanları ayırt ediyorum, takımını destekliyor, top Beşiktaş’ta iken ıslık çalıyor, gelmiş destek veriyor sen maç sonu bu neyin cesareti.

Bunun adı cesaret de değil başka bir şey yani…

Senin şimdi bütün simanı ülke gördü ne olacak şimdi? Kendine yazık ediyorsun.