Ahmet Dursun;

Beşiktaş geçen oynadığı maçtada zaten şampiyonluktan çıkmıştı. Beşiktaş Antalyaspor karşısında ne oynadı derseniz, hiçbir şey oynamadı. Son 15-20 dakikada oynadığı uzatmalarla beraber o futbolu oynamış olsaydı çok daha farklı bir sonuç olabilirdi, genelde biz Beşiktaş’ı hep önde baskı kuran, rakibini boğan bir takım olarak söylüyorduk ama Antalyaspor kaşısında bunun hiçbirini yapamadı.

Antalyaspor’da bugün oyun adına hiçbir şey yapmamak üzere gelmiş bir takım hüviyetindeydi.

Serhat Akın;

Ghezzal’in maç öncesi sakatlanması tabiki önemli bir sorun ama Beşiktaş sadece bir oyuncuya bağlı olarak kalmamalı.
Tabiki ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz, bu futbolcuları etkileyecektir  ama şöyle bir baktığımızda Beşiktaş Antalyaspor karşısında ne istedi? Bilemiyorum Antalyaspor tarafında birisi olsam ve oyunculara bugün Beşiktaş sizi zorladı mı diye sorsam, onlar derki “çok rahat bir maç oldu” 

Ne biz onları, ne de onlar bizi zorlamadı derlerdi…

Dostluk çerçevesinde bir maç oldu ama bu kadar iyi bir organize olmuş Beşiktaş taraftarı, çok iyi hazırlıklı gelmişler, buradan onları tebrik ederim. Burada en azından bu atmosferden azıcık Beşiktaşlı oyuncular o hissiyatı alsalardı bu maç çok raat 2-3 gollü farklılığa gidecek bir maçtı çünkü gerçekten sahada hiçbir şey yapmayan bir Antalyaspor vardı.


Ahmet Dursun;

Ghezzal sakatlığı ardından Del Alli tercihi yanlıştı ben olsam Tayfur ile başlardım oyuna. Del Alli bana göre Beşiktaş’ta işi bitmiş bir futbolcu, hep söylüyorum bana kalsa çoktan göndermiştim. Bir Alanya maçında oynadı diye, övücü sözler söyledi. Biz Del Alli’den sadece biraz koşup, baskı yapmasını beklemiyoruzki ondan. Biz onun Tottenham’daki yaptığı işleri yapmasını bekliyoruz yani gol atmasını, asist yapmasını, oyunu götürmesini bekliyoruz ama hiçbirini yapmıyor. Diğer tarafta Tayfur oynadığı maçlarda çok daha fazla katkı vermiştir, takım daha rahat ileriye hücuma çıkmıştır, defansif anlamında daha iyi olmuştur. Burada Şenol Güneş yanlış tercih yaptı.

Serhat Akın;

Şu an Beşiktaş’ta bir teknik direktör değişikliğinin farkını göremiyorum. Diyelim ki! Uzun zaman uykuda idim ve uyandım şu an Beşiktaş teknik direktörü Valerien İsmael’mi yoksa Şenol Güneş’mi çok fark etmezdim burada çok büyük bir dokunuş görmüyorum. Kimse kusura bakmasın. Şenol Güneş böyle aman aman Beşiktaş’a dokunmuş değil yani…