İbrahim Üzülmez;

Şenol Güneş önemli bir teknik direktör. Bu ülkenin bence en önemli iki, üç teknik direktöründen birisidir. Fatih Terim, Şenol Güneş, Mustafa Denizli…

Bunlar futbol anlamında duayendir, teknik direktör olarak başarılar yakalamışlar, milli takımda ve kulüp takımlarında başarılı olmuşlar. 

Gittikleri takımlarda oyuncular üzerinde bi’şekilde etki gösteren teknik direktörler.

Mütevazi Şenol Güneş, geçen haftada belirttim, ben seviyorum, disiplinli çalışkan, işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bu takımı ben Şenol Güneş öncesiki bazı oyuncuların bireysel anlamdaki performansı ve beden diline baktığınız zaman hakikaten disiplin futbolun içerisinde çok önemli bir unsurdur. Şenol Güneş’in bu takıma şu doksan dakikaya baktığınız zaman 90 artılarda dahil depar atan oyuncu var bu disiplini sağlamak çok kolay değil!

Aboubakar’ın attığı goldeki istek ve sevinç, yedek kulübesindeki oyuncuların katılımı bir takımdaşlık olgusunun oturmuş olduğunu gösterir. 

Şenol Güneş etkilidir, ben iddia ediyorum, bu benim kendi görüşümdür sezon başında bu takımın başına Şenol Güneş gelseydi bu takım şu anda Galatasaray’ın önünde olabilirdi.