Altan Tanrıkulu şunları söyledi: Sayın başkan bu menajerlerin kulübü ablukaya aldı ile ilgili durumu doğal karşılaması lazım. Şenol Güneş bu ara dönemde transfer ihtiyaçları olduğunu söyledi. Yönetime rapor verdi, yalanlanmayan bir rapor iki stoper, sağ ve sol bek bir tane kanat oyuncusu gibi o yüzdende menajelerinde ellerindeki oyuncuları iletmesi, opsiyonları söylemesi son derece doğal. 

Kaan Ayhan ile ilgili çok uzun uzun konuşmaya gerek yok. İki sezondur bütün kulüplerimiz çok fazla istediler. Bu transferdeki süreç tamamen paraya bakar, Beşiktaş kulübü istenilen parayı verecek mi? Vermeyecek mi? Bence Şenol Güneş eski oyuncularıyla çalışmak istiyor.

Bunun başında Mert’i hemen koydu, Atiba tanıdığı bir oyuncuydu, Cenk Tosun’u koydu, Milli takım havuzundan belki birebir çalışmadı ama Salih’i tanıyordu, Rıdvan’ı geri istediği söyleniyor, iki tane takip ettiği Türk oyuncu Tayyip ve Tayfur’u takıma yerleştirmeye çalışıyor, Necip’i kullanıyor yani bildiği oyuncularla yürümek istiyor Kaan’d amilli takımdan bildiği oyuncu belki başka oyuncularda vardır milli takım havuzundan Beşiktaş’ta daha önce oynamış veya oynamamış milli takımda tanıdığı oyuncular onlarlada ilgili rapor vermiş olabilir.

Bu kadar yapısal değişiklik yaşarsa beşiktaş’ın çok çabuk adapte olacağını düşünmüyorum. Gelecek oyuncuların bu bir süreç burada mantıklı hareket Fenerbahçe ve Galatasaray’ın durumun görünce Beşiktaş Türkiye Kupası’nı kazanmayı hedeflemeli ve ligide en iyi derecede bitirmeli…