Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, maç öncesi yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

İşte Güneş'in açıklamaları:

"18 Mart Çanakkale zaferi kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Bugün varsak onlar sayesinde varız. İyi izler bırakmak lazım, iyi şeyler söylemek lazım. Kötü şeyler önce size, sonra da etrafınıza mikrop saçar. Dedikodu yapmak yerine dürüst olup, sabırlı olup beklemekte fayda var. İyi hizmetler yaparsanız iyi anılırsınız. Sevgiyi kirletmeyin, güveni kaybetmeyin."

"Savaşların olmadığı ve emperyalist güçlerin bize sahip olmadığı dönemlerde de güçlü olmamız gerekiyor. Yönetenlerin de bu konuda halkımıza yeterli bilgi vermesi gerekiyor."

"Son haftalarda bir kadromuz oluştu. İyi oyuncularımız da var. Beklentileri son haftalarda karşılayamıyorduk. O konuda bir mesafe aldık. Ghezzal da iyi çalışıyordu. Onunla başlama kararı aldık. Ghezzal bizim için çok iyi çalışmış, çok şey katmış bir oyuncu. Birlikte oynayıp kazanmak istiyoruz. Kağıt üzerinde favoriyiz ama bu kağıt üzerinde. Bizim için sahada ne verdikleri önemli. Rakibimiz de oldukça iyi oynuyor. Oyunumuzu kabul ettirip hücumda pozisyon arayacağız."

Duhuliye.com