Spor yorumcusu Cüneyt Kaşeler, Beşiktaş gündemini Duhuliye.com için özel olarak değerlendirdi.

İşte Cüneyt Kaşeler'in açıklamaları:

Beşiktaş'ta Erdem Şatıroğlu ile Haluk Mete son yolculuklarına uğurlandı Beşiktaş'ta Erdem Şatıroğlu ile Haluk Mete son yolculuklarına uğurlandı

"İlk maçtan her şey iyi ya da kötü demek değil elbette ama ilk görüntü hocanın Gedson Fernandes’den en azından verim alacağını, Weghorst ve Cenk Tosun’dan verim alacağını net bir şekilde ortaya koyuyor. Gedson Fernandes’i zamanında Bursaspor’da Ozan Tufan’ı kullandığı gibi kullanacağını ve ondan daha çok yüksek verim alacağını söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra Weghorst’un, Cenk Tosun’un hatta hocanın ısrarla söylediği Dele Alli’nin de veriminin artacağını, Redmond’un, N’Koudou’nun da bu anlamda jokeri olacağını söyleyebiliriz ama yine Şenol Güneş’e atıfta bulunalım: Hocanın söylediği, özellikle savunmadaki hatalar, sıkıntılar ve orta sahada top kayıplarını minimuma indirmek üzere çalışacak.

Elbette Şenol Güneş’in gelişi ile birlikte yeni bir hava var Beşiktaş’ta ancak Şenol Güneş’in Beşiktaş’ını da Dünya Kupası’ndan sonra görebileceğimizi, hatta Ocak ayı ile birlikte yapılacak transferlerden sonra görebileceğimizi söylemek sanırım yanlış olmaz."

Duhuliye.com