Fatih Doğan'ın sözleri şu şekilde: 

Muleka, Cenk'in sakatlığında sol kanatta oynamaya başladı, gizli forvet gibi, arka direk Larin gibi, Muleka o bölgede gerçekten kendisine bir alan oluşturdu ve derinlik sağladı. Oynamadığı dönemlerdeki üzerindeki mutsuzluğu üzerinden attı. Bu dönem anladı ki çok çalışırsa forma alabileceğini aksi takdirde Ghezzal'in gelip, gelmeme durumu var, onun dönüşü var, bir sıkıntı çıkabilir. 

Şenol Güneş bu performansı görünce Muleka'yı kiralık vermek yerine şimdilik takımda tutma düşüncesi ağır bastı. Orta sahada Salih, Gedson, Hadziahmetovic aslında bir uyum yakaladılar. Bu çok güçlü, çok sağlam bir orta saha değil ama efektif bir orta saha oldu. Onana'da bu yapıya tam katıldığında ki ilk maçta sonradan oyuna girdi henüz eksikleri var. Fiziksel eksiklikleri var. 

Şenol Güneş ikinci maçta ilk onbirde şans verebilir veya aldığından daha fazla süre şansı tanıyabilir, Şenol Güneş'i tanıyoruz onu bekleyip göreceğiz.

Beşiktaş'ın stoper transferini yeni gelişmelere göre açık olarak değerlendireceği bilgisini aldım. Nino transferindeki bütçe konusu aşılamadı daha bonservisi elinde, bütçesi uygun maaşı kaliteli bir oyuncu bakılıyor.

Galatasaray'ın gündeminde olan Ramos'u sordum. Ramos ile Mayıs ayının 15'i gibi bir yoklama yapılmış, Türkiye'yi düşünür müsünüz? gibi vesaire sorulmuş. Menajeri o zaman biz Türkiye'yi düşünmüyoruz,başka teklifler var, başka planlarımız var teşekkür ederiz cevabını vermişler. 

Nikolas Pepe ile ligli temaslar var, yeni fırsatlar dedikleri oyunculardan bir tanesi ve Şenol Güneş'in istediği noktada bir oyuncu.