İşte o açıklamalar: 

YAZ DÖNEMİNDE TAKIM KURULDU

"Beşiktaş’ta Valerien ısmael ve Şenol Güneş döneminde hiç iyi futbol olmadı. Beşiktaş’ta akılda kalan 20 maçı geçmiş zorlasan iyi oynadığı futbol 1-2 tane çıkar. Yaz döneminde bu takım kötü kuruldu yani derme çatma bir takım." dedi.

ŞENOL GÜNEŞ'TEN BEKLENTİ BUYDU

"Bu takımla olmayacağı Valerien Ismael döneminde görüldüğü gibi Şenol Hoca döneminde de görüldü ama yeni bir teknik adam gelirse takımda ki Şenol Güneş’ten beklenti buydu en azından bireysel performansları yukarı çeker, oynatmak istediği oyun biraz daha görülsün ama bu olmadı.  Antalyaspor maçında çıkan kadro geri kalan haftaların 20’sinde sahaya çıkan kadro zaten. Transferlere de yaptığı katkılara baktığın zaman umarım bu değişir ama ben çok emin değilim." dedi.

LİG İKİYE DÖNDÜ

"Şampiyonluk yarışında hayal satmaya gerek yok hani klasik cümle matematiksel olarak devam ediyor ama gerçekte devam etmiyor. 14 puan Galatasaray’la kapatacaksın o yetmiyor bir de Fenerbahçe ile kapatacaksın toplasan 20 puanları geçiyor. Futbol’da küçük bir pay bırakalım tabii ki herşey yaşanır ama Lig ikiliye döndü gibi görünüyor." dedi.