Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, idman öncesi transfer için gelen soruya yanıt verdi.

Güneş, "Transfer işine ben bakmıyorum. İdman yaptırıyorum ben şu anda. Pozisyonlarımızın hepsi iyi. Şu anda hiçbir şeyimiz yok. Transfer konuşuluyor. Gelen - giden bunlar olabilir. Bugün olmaz dersin, olur. Olur dersin, hiç olmaz." dedi.

Deneyimli teknik adam, Kaan Ayhan çıkmasının haberlerinin çıkmasının hatırlatılması üzerine, "Ben de her gün okuyorum. Kaan da var, bir sürü oyuncular var. Hepsinin içinde bizim de düşündüklerimiz var. Kimlerin olacağını bilmiyorum. Olunca göreceğiz. Çok konuşuluyor. Bir sürü takım talip oluyor." diye konuştu.

Ligde oynayacakları Alanyaspor karşılaşması için de konuşan Şenol Güneş, "Alanya iyi bir takım. İyi pas yapıyor. Topa sahip oluyor. İyi oynamamız gerekiyor. Kazanmamız gereken bir maç. Rakip cesur, iyi oynuyor. Yeni bir oyuncu gelirse size söyleriz, haberiniz olur." ifadelerini kullandı.

Sakatlığı bulunan Ghezzal'in durumuna da değinen Şenol Güneş;

"Ghezzal için bir şey söylemek doğru değil. Ne zaman sağlıklı olursa o zaman oynamasını bekliyoruz. Çünkü önce sağlığı önemli. Sonrasında verimine bakacağız. Şu anda bireysel çalışmaları vardı. Keşke cuma günü kadroda olsa ancak şu anda mümkün değil. Acele edip bir kez daha geri gitmek doğru değil. Şu anda Josef ile onun durumunu takip edeceğiz. Onun dışında ciddi boyutta bir sakatlığımız yok. Saiss'ın maçta adalesine bir darbe geldi. O da 3 gün sonra normal idmana çıkar. Zaten cezalı olduğu için oynamayacak. Başka da eksiğimiz yok." ifadelerini kullandı.

Duhuliye.com