Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-1'lik Kasımpaşa galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

"ÇOK TOP KAYBETTİK"

"Kazanmamzı gereken bir maçtı. Kazandık. Tüm oyuncular 3 puan için savaştı. Oyun olarak eksiklerimiz vardı. İlk yarıda oyun kontrolü bizdeydi ama oyunda kopmalar oldu. Rakibin böyle oynayacağını biliyorduk. Adana Demirspor maçındaki kontrol burada yoktu. Çok top kaybettik. Pas yapmamız gerekirken top kaybettik ve rakibe şans verdik. İyi pozisyonlar buldular. Rakip de moralliydi, kazanmışlardı. İki taraf da savaştı. Kasımpaşa iyi oynadı. Eksiler ve artılarla kazandık."

WEGHORST AÇIKLAMASI

"Wout Weghorst'un hareketini görmedim ve bilmiyorum. Bilmediğim şeyi konuşamam. Wout, yürekten oynuyor. Katkı yapıyor. Birinin geleceği, gideceği ile ilgili konuşmayı uygun bulmuyorum, gündemimizde öyle bir şey yok. Konyaspor maçına odaklanmış durumdayız."

"TRANSFER GÜNDEMİMDE DEĞİL"

"Transfer ayı geldiği zaman eldeki oyunculardan giden kalan olursa değerlendiririz. Ancak şu an gündemimde transfer yok."

"KAYIPSIZ GİTMEK ÖNEMLİ"

"Beşiktaş, bir çıkış arıyor hem oyun hem sonuç olarak. Puan kayıpsız gitmemiz önemli. Konyaspor iyi bir takım. Deplasmanda puan kayıplarımız fazla. Telafi etmek istiyoruz. Oyun olarak çoğu zaman iyiyiz ama deplasmanda daha çok çalışmalıyız. Konya maçına kazanmak için gideceğiz."

Duhuliye.com