Beşiktaş'taki ikinci dönemini yaşayan teknik direktör Şenol Güneş, taktik disiplin, açıklamaları kadar tarzıyla da gündeme geliyor. 2 Aralık 2022'de Fatih Karagümrük ile oynanan hazırlık maçında Güneş'in yeni stili çok konuşulmuştu. 


Yıllarca maçlara takım elbiseli ve kravatlı çıkan deneyimli teknik adam bu kez daha sportifti... Saçlarını boyatan, tarama şeklini değiştiren Güneş'in beyaz montu ise çok konuşulmuştu. Özellikle sosyal medyada montun fiyatı ve Güneş'in değişen tarzına dair paylaşımlar yapılmıştı. 

Yine bir Karagümrük mücadelesinde Güneş'in stili gündemdeydi. Olimpiyat Stadı'nda soğuk havada oynanan karşılaşmada Şenol Güneş'in mont tercihi dikkat çekiciydi. Futbolseverler, Güneş'in mont tercihlerine dikkat çekerken "Moda ikonu" yorumlarıyapıldı. 

İMZA TÖRENİNDE "ENERJİ" VURGUSU YAPMIŞTI

70 yaşındaki teknik adam Beşiktaş'taki ikinci dönemine çok enerjik başladığını belirtirken, imza töreninde "Çalışıp çalışmama konusunda kararsızdım. Ben ayrıldıktan sonra uzun süre Trabzon'daydım. Orada dolaştım, sisle beraber aşağıyı görmemeye çalışıyordum. Dinlendikten sonra kendi enerjimi, aklımı kullanabilirim diye düşündüm. Olabilecek en iyi şekilde oldu. Bu benim için bir şans" ifadelerini kullanmıştı. 

Belki Beşiktaş'ta kadro kalitesi Güneş'in enerjik ve dinamik futbolunu sahaya yansıtmasına yetmiyor ancak deneyimli teknik adam tarzı ve açıklamalarıyla heyecanını yansıtıyor. 

Duhuliye.com / ÖZEL HABER