Serdar Ali Çelikler ve Ali Ece Beşiktaş gündemini VOLE'de değerlendirdiler.

Serdar Ali Çelikler;
Rafa Silva müthiş bir transfer tebrik ederim Beşiktaş'ı. 

Hüseyin Yücel'e seslenmiş ve demiştim ki bu Mourinho işinde hata yaptın, bir transfer borcun var onu ödedi tebrik ederim.


Ali Ece;
4 tane var Mourinho'nun masrafını çıkarmıştık onu ödeyeceğine Beşiktaş'ın oyuncuya ihtiyacı var, sen Mourinho'yu getirsende bu oyuncu grubuyla olmaz o yüzden 4 tane borcun var. 

Hüseyin beyde para var ve bu transferde parayı akılcı kullanma durumu.  Beşiktaş'ın geçen sezon en çok ihtiyaç duyduğun ne idi? Geçen sezon Rafa Silva'nı yarısı kadar dripling yapan oyuncun yoktu bu bir. İki sol önde oynatırken ortaya gelip Ghezzal gibi oyun kuruculuk yapıp bir de üzerine şutla tehdit oluşturacak oyuncu var mıydı yoktu.  Üç kendini kanıtlamış, çok formda oyuncun yoktu gelenlerde. Ligde Galatasaray'da Mertens'in yaptığını yapacak kapasitede bir oyuncuya ihtiyacın var. Sessiz sakin işini yapan, huyuyla davranışlarıyl, saha içindeki ustalığıyla rakiplerin bile saygısını kazanabilecek. Dört lider karakter. Beş çok sessiz sakin birisidir. 

Bronckhorst daha genç Muçi'yi sol önde oynatacağım, Ghezzal'in sağdan yaptığı oyun kuruculuğu soldan Muçi ile yapacağım, Rafa Silva'yı on numara oynatacağım der is eçok iyi bir şey yapar...