Uğur Karakullukçu;

Beşiktaş'ın son 5 maçta 2 puanı var. Sadece durum bu da değil maç oynarsın olmaz, şansızlık filan pozitif hiçbir şey yapmayan bir yapı, hiçbir oyuncu kazanamayan yani ne skor var, ne oyun var, ne de oyuncu var...

Fernando Santos şu oyuncuya dokundu ve bu adam daha da iyi oldu diyebileceğimiz bir dokunuş var mı yok. Şu an Beşiktaş'ın 7'nci ile arasında 2 puan fark var. Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacak.

Sinan Yılmaz;

Samsunspor maçı belki en iyi oynadığı maç olabilir son dönemdeki o da olmadı artık kazanamayınca yeter denildi.

Antalyaspor maçı sonrasında Beşiktaş'ın bundan sonraki ideal oyunu 4-1-4-1 Gedson 6 numara yapsın demiştik çünkü Gedson'dan hiç 8 veya 10 numara olmuyor, öne doğru hiçbir aksiyonu yok. Ne final topu atabiliyor, ne şut atabiliyor, ne driplingle hücum etkinliği yok bence 6 numara olsun dedim son 2 maçta 6 numara oynadı ve önüne Muçi ve Rashica oynar dedim onu da yaptı, Muleka ve Semih'i de kenarlara koyup ön tarafa da Abuobakar ve Cenk'i 45'er dakiika oynasın demiştim yakın şeyler yaptı. Başakşehir maçında önde götürdüğü maçı verdi sebebi ise Musrati ve Amartey'i oyuna alması ve takımın geri çekilmesi. Samsunspor maçında da berabere kalındı sonrasında. Serdar Topraktepe'nin tekrar gelmesi son 6 haftada gelmesi şu açıdan iyi oldu Serdar Topraktepe görevi bırakmadan önce de Rize deplasmanında da güzel işler yapmıştı. Güzel kazanımlar göstermişti. Semih Kılıçsoy'da aslında Serdar Topraktepe'nin çıkardığı bir isimdi yani ne Rıza Çalımbay'ın ne Burak Yılmaz'ın Semih Kılıçsoy'u oynatmak gibi bir derdi yoktu, oynatmıyorlardı. Santos'un bir oyuncuyu ortaya çıkarması yok ama Serdar Topraktepe'nin var. Son 6 maça çıkacak umarım güzel değerlendirir ben görevi devretmeden önce oynattığı futbolu sevmiştim Serdar Topraktepe'nin cesur bir oyun oynatmıştı. Umarım yeni isimlerde görebiliriz.