En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Sergen Hoca'nın açıklamaları dehşete düşürdü"

Genel 20.10.2021, 22:01

Vole yorumcuları Ali Ece, Irmak Kazuk ve Uğur Karakullukçu, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Sporting Lizbon mücadelesini değerlendirdi.

Beşiktaş'ın baskılı başlangıcına değinen yorumcular, ilk 20 dakikalık performansın genele yayılamadığını belirtti.

Beşiktaş'ı Ajax ve Dortmund maçında da beğenmediğini, ancak o maçlarda daha takım görüntüsü verdiğini söyleyen Ali Ece, Beşiktaş'ın bu maçta savunmada verdiği boşlukların kabul edilemez olduğunu belirtti.

Yorumcular aynı zamanda Sporting'in ilk iki golünü atan Coates'in kolay tutulabilecek bir oyuncu olduğunu belirtti.

Youmcular maçın gidişatından ve skorundan çok Sergen Yalçın'ın açıklamalarını eleştirdi.

Sergen Yalçın'ın yorumculuk döneminde yorumlarının çok başarılı olduğunu, hocalığında da iyi analizler yaptığını belirten yorumcular, Sergen Yalçın'ın yenen goleri şansa bağlamasını büyük hata olarak niteledi.

Sergen Yalçın'ın rakiplerinin daha iyi olduğunu, gelişerek o seviyelere çıkabileceklerini söylemesinin yeterli olacağını düşünen yorumcular, maç kaybından çok bu açıklamaların üzücü olduğunu, Sergen Yalçın'ın bilindik kimliğinin dışına çıktığını belirttiler.

Duhuliye.com

Yorumlar (53)
Rumuz:
Mobil-19093 8 ay önce
Kaçırmayacaksın arkadaş böyle maçlar da bu kadar gol kaçar mı elin adamı gelir atar.
Mobil-99547 8 ay önce
Defansı sağlam tut bu forvet nasılsa gol atar
Misafir-1069226 8 ay önce
Meydan boş, salla inanan inansın ya bizim kaçaırdığımız goller ya bizim direkten dönen toplar sanırsın adamlar tek kale oynadı şaka gibi sanki başka maçları seyrettik bahsettikleri adam 1.98 boyunda ne yapmak lazım takımın boyu kısa topuklu ayakkabı ile mi cıksaydı sahaya.
Misafir-8562723 8 ay önce
Uğur Karakullukçu anlaşılan ilk yarıyı izlememiş. Takım saçma sapan gollerden sonra oyundan düştü. Köşe vuruşlarından sonra maçı bıraktık. Bir de üzerine tartışmalı iptal edilen gol, takım tamamen çöktü. Ofsaytı öğrenemeyen golcülerimizi de unutmayalım. Bu arada yenilgisiz şampiyon olan sportingi de ancak kendini kaf dağında gören yorumcular küçümser.
Misafir-9990946 8 ay önce
geçen yıl hocaya yazarsa ki en büyük yıldızımız hocaydı sonra ghezzaldı...bu maçta hocaya yazar yerleşim dizilim adam paylaşımı yapamayan son derece amatör bir savunma ile oynadık şans mı !şanslıyız ki hocam 8 olmadı!!!nsakala wellinton inadın töre inadın bana mı yazacak sevgili hocam
Misafir-3429354 8 ay önce
Uğur un laflarına asla katılmıyorum ve şaşkınlıkla dinledim.o zaman ilk 15 dk bizim kaçırdıklarımız,direkten dönenlere ne demeli.İkinci yarı 4.gol olana kadar gayet güzel oynadık..Diğer iki maçın en iyisiydi..5 pozisyon önceye gidip penaltı vermeler, attığımız golün ofsayt olması falan.demek ki iyi iş yapıldı ki bunlar oldu..saçma yorum yapmış, adamların hocası söyledi zaten bunları ya
Mobil-82677 8 ay önce
İnatçı Sergen devlet Ligi'nde bizi rezil etin hala burada hiç işin olmz kovun bunu ben olsam çoktan kovardim bu basarasiz sergeni
Misafir-4194782 8 ay önce
Sergen ne yapsın? yanındaki analiz yapan ekibe Coates i neden görmedin diye basın önünde fırça mı çeksin? Basın da herşeyin meydanda olmasını istiyor. Olmuyor işte bazı şeyleri göremeyiz. İngiltere'deki kültür yapısı burada yok.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.