Çifte kupayı kazanırken yaşanan zorluklar, Vincent Aboubakar'ın sakatlığı başta olmak üzere Yalçın'ın açıklamaları gündemi sarstı. Yalçın, şampiyon olduktan sonra yönetime devam etmeyeceğini ama kapısına kadar gelen 5 bin taraftarı görünce imzayı attığını söyledi.

Sergen Yalçın'ın yüzü çok değişmiş

Abuobakar'ın sakatlığının bulunduğunu ama 10-12 maçlık bir sorunun da olduğunu düşünmediğini söyleyen Yalçın'ın oyuncunun Sivasspor maçındaki sakatlığının ise kendisini güldürdüğünü itiraf etmesi da sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Diğer taraftdan, TV 100'de gazeteci Candaş Tolga Işık'ın 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Sergen Yalçın'ın açıklamalarının yanı sıra, görüntüsü de çok konuşuldu.

Sergen Yalçın botoks mu yaptırdı?

Sosyal medyada Sergen Yalçın'ın Beşiktaş günlerinden bir fotoğrafaylı son halinin görüntüsü yan yana konularak yapılan paylaşımlarda "Botoks mu yaptırdı" sorusu soruldu. Işık da bunu Yalçın'a yöneltti. Sergen Yalçın'ın dikkat çeken değişiminin nedeni botoks muydu? Dobralığıyla bilinen Sergen Yalçın, bu soruya da samimi bir şekilde yanıt verdi.

Botoks değil göz kapağı ameliyatı

Sergen Yalçın, botoks yaptırmadığını belirterek, "Ya ne botoksu? Ameliyat yaptırdım göz kapağı ve gözaltı altı ameliyatı oldum. Daha geçmedi. 2-3 hafta oldu. Şimdi düzeliyor yavaş yavaş. Biraz kendime yatırım yapayım dedim. Botoks için çok ısrar ediyorlar ama yaptırmadım. Yaptırayım mı?" diye konuştu. Yalçın'ın saçlarını da açık kestane rengine boyattığı da görüldü.