Razvan Lucescu, Gian Piero Gasperini, Gennaro Gattuso, Slaven Bilic, Markus Gisdol gibi isimlerle adı anılan Beşiktaş’ta son olarak Ole Gunnar Solskjaer iddiası ortaya atılmıştı.

Mirror’da çıkan haberde Beşiktaş’ın Solskjaer’i gündemine aldığı belirtildi. Son gelişmelere göre Razvan’ı PAOK, Gasperini’yi ise Atalanta bırakmak istemiyor. Bilic’in gelme ihtimalinin ise düşük olduğu ifade ediliyor. Adaylarla ilgili somut bir sonuca varamayan Beşiktaş yönetiminin tercihini Türk teknik adamdan kullanması durumunda Sergen Yalçın’ın göreve getirilmesine kesin gözüyle bakıldığı vurgulandı. Sergen Yalçın 2020-21 sezonunda Beşiktaş ile Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda zafere ulaşmıştı.

GERİ DÖNMEYE SICAK BAKIYOR

Yöneticiler arasında Yalçın seçeneğinin her geçen gün daha da kuvvet kazanmasının ana nedeni riski en aza indirmek. Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba kısa sürede bu konuda yöneticiler ve başkan Hasan Arat’la masaya oturarak hafta sonuna kadar resmi adımları atmak istiyor. Antalyaspor’dan ayrılan Sergen Yalçın’ın da geri dönmeye sıcak baktığı ifade ediliyor.

SPORTİF DİREKTÖRLÜK İÇİN DE SANCTİS

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın, İtalyan futbol adamı Morgan de Sanctis ile sportif direktörlük görevi için bir görüşme yaptığı öğrenildi. 47 yaşındaki De Sanctis, 2 yıldır İtalya Serie A takımlarından Salernitana’da sportif direktör olarak çalışıyordu. De Sanctis, 2008-2009 sezonunda Galatasaray’da da oynamıştı. Avrupa’daki kulüplerle güçlü bağlantıları nedeniyle başarılı futbol adamının gündeme geldiği ifade ediliyor.

fanatik