En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Sergen Yalçın, Rosier ve Ghezzal..."

Genel 22.02.2021, 22:33

Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Beşiktaş'taki gelişmeleri değerlendirdi.

İlk olarak Sergen Yalçın'ın yeni sözleşme konusuna değinen Sarıdağ, bu konuda başarılı teknik adamın yönetimle bir fikir ayrılığı olmadığını her ik tarafın yapacakları görüşmelerden sonra sözleşmeyi uzatma konusunu halledeceklerini iddia etti.

Sezon sonu Beşiktaşla sözleşmeleri bitecek olan Rosier ve Ghezzal'e değinen Sarıdağ, Beşiktaş'ın önceliğinin şampiyonluk olduğunu, şampiyonluğun gelmesi halinde bu oyuncuların transferinin daha kolay olacağını, bu yüzden herkesin önceliğini şampiyonluğa verdiğini, transfer görüşmelerinin arka planda bırakıldığını ifade etti.

Sarıdağ son olarak Beşiktaş yönetimi ve teknik heyetinin Dorukhan'ın kalması konusunda eskisi kadar istekli olmadıklarını, Dorukhan'ın yerini doldurabilecek planları olduğunu, bundan sonra Dorukhan'ın ancak Beşiktaş'ın şartlarını kabul etmesi durumunda takımda kalabileceğini sözlerine ekledi.

Duhuliye.com

Yorumlar (10)
Rumuz:
Mobil-57168 10 ay önce
Parasıyla değilmi gitmek isteyen gider! Oynamak isteyen kalır adam gibi oynar fiyat arttırmaz cambaz gibi. Okadar!
Mobil-41187 10 ay önce
Vida iyi defans birakin maasini adamin huzur verin arkasinda bebe var kac gol yedik bi bakin kac mac yemedik ridvan vida solu topladi
Mobil-91089 10 ay önce
Sene sonu Alanyadan Caulker, Salih alınmalı Bakesetasi da alsak iyiydi trabzon çabuk davrandı. Rosier , Ghezzal ve Aboubakarla sözleşme yenilenmeli . Larin ve Vidayı satarsak iyi bı para gelir
Mobil-33388 10 ay önce
Dorukhandan vazgeçen şampiyonluğu unutsun!!!!
38 lik atiba ile şamp olacağız vizyonsuz şakşakçı Serdar
Mobil-94057 10 ay önce
Abdülkerim Bardakçı, Kaan Ayhan, Rosier, Ghezzal, Eslem Öztürk yeni sezonda mutlaka olmalı.
Mobil-50635 10 ay önce
El ele tutusmuslar sandim
Mobil-38179 10 ay önce
Valla hakli kartal dpruk tan ii
Mobil-37797 10 ay önce
Bu strateji yanlis..takima ancak %20 kadar bile katki sunamamis mensahin bonservisi kiralik ucreti 500 bin euroda dahil 5 milyon euroya verecek olmanin hesabinda iken bu parayi 10 seneye bolsen yillik 500 bin euro +mensahin alacagi ucretle 2 milyon euro oluyorsa yada 5 yillik kontratla yillik 1milyonla 2.5 milyona malolacaksa dorukhan icin inat edilen 200..300 bin euronun hesabi toplam 5 yil icin 1.5 milyon 10 yil icin bile 3 milyon euroya gelirken dorukhani yarin satiliga cikarsan 5 milyona babanin ogluna satarsin..inada gerek yok.!! Ver ikiyuzbib daha kazanilacak 7 milyon bonservisi cope atmayin..
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.