Giovanni Van Bronckhorst'un imzası sonrası, Beşiktaş eski teknik direktörü Sergen Yalçın'dan çarpıcı bir açıklama geldi.

Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası boyunca Kafa Sports'ta yorumculuk yapacak olan Sergen Yalçın'a, "Beşiktaş'tan somut bir teklif geldi mi?" sorusu soruldu.

Sergen Yalçın bu soruya karşılık,

"Hüseyin Yücel arıyor 'Görüşelim' diyor, Hasan abi arıyor... Ben 'Hasan Abi' diyorum, samimiyiz. Aynı sitede oturuyoruz. Hasan abi beni aradı, 'Sana bir şey danışacağım. İki teknik direktör adayı var, onlarla görüşeceğim.' dedi. Ben de bana isim sorulacak, danışılacak sandım. Kim olduğunu sordum, 'Senle ve Nuri Şahin'le görüşeceğim.' dedi. Bizimle görüşülecek, biz sunum yapacağız. Sonra da bir tercih yapılacakmış. Ben daha ciddiye alınmamızı beklerdim, daha saygı duyulmasını beklerdim. Sonrasında 'Abi konuyu uzatmaya gerek yok. Ben böyle konuşmalar yapmaya alışkın değilim. Çalışacaksam inanacağım, başarılı olabileceğim bir yerde çalışmak isterim.' dedim ve teşekkür ettim. Teklif de zaten çok teklif gibi değildi, samimi bir konuşma gibiydi. Belki de samimiyetimize güvenerek böyle konuştu ama ben bu konuşmaya üzüldüm." ifadelerini kullandı.

Sergen Yalçın'ın bu sözleri kısa süre içinde büyük etkileşim aldı.

Duhuliye.com